HYDE PARK
Like

Warte przeczytania!

12/06/2013
825 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Parezja to wolna, otwarta, szczera i jasna wypowiedź. Taki też jest portal Parezja.pl, w którym jestem zastępcą redaktora naczelnego. Na portalu szczególnie dbam o to, żeby jak najwięcej ciekawych osób miało możliwość wypowiedzi poprzez wywiady, które przeprowadzam. Zachęcam do przeczytania czterech, które dotychczas przeprowadziłem: z Bartoszem Józwiakiem, prezesem UPR m.in. o polskiej polityce, Ruchu Narodowym, gospodarce i działalności UPR. z Maciejem Lisowskim, prezesem Fundaci LEX NOSTRA, m.in. o wymiarze sprawiedliwości i działalności fundacji. z Mariuszem Dzierżawskim z Fundacji Pro – Prawo do życia, m.in. o akcji „Stop Aborcji” i innych działaniach fundacji. z Marianem Piłką, wiceprezesem Prawicy Rzeczypospolitej, m.in. o polskiej polityce, Ruchu Narodowym, akcji „Ręce precz od naszych dzieci!” i innych działaniach partii. Wkrótce kolejne wywiady. Jeżeli poszukujecie ciekawych informacji […]

0


Parezja to wolna, otwarta, szczera i jasna wypowiedź. Taki też jest portal Parezja.pl, w którym jestem zastępcą redaktora naczelnego. Na portalu szczególnie dbam o to, żeby jak najwięcej ciekawych osób miało możliwość wypowiedzi poprzez wywiady, które przeprowadzam. Zachęcam do przeczytania czterech, które dotychczas przeprowadziłem:

Wkrótce kolejne wywiady. Jeżeli poszukujecie ciekawych informacji i felietonów to zaglądajcie często na portal Parezja.pl.
Jeszcze dziś jest szansa na wygranie książki Jana Polkowskiego „Ślady Krwi”, którego recenzję przedstawiałem na portalu Parezja.pl. Szczegóły konkursu na facebookowych profilach Prawda 24 i Parezja.pl.

0

PawelK

Blog Paw

19 publikacje
5 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758