POLSKA
Like

Wareccy: Duda to sosenka a Komorowski lipa. Poranek w radio Wnet(18.05)

19/05/2015
786 Wyświetlenia
0 Komentarze
42 seconde czytania
Wareccy: Duda to sosenka a Komorowski lipa. Poranek w radio Wnet(18.05)

Prezydent może mieć o swoim CV dobre mniemanie dzięki słabej pamięci – powiedział na antenie Radia Wnet psycholog Marek Warecki

Bronisław Komorowski jako prezydent zgody nie przedstawił spójnego obrazu siebie, kilka razy stracił panowanie nad sobą, przerywał – mówił Warecki.

0


DSCN3615
Według psychologa Komorowski nie okazał się także prezydentem wolności – istnieje kilka kontrowersyjnych spraw, które mogłyby temu zaprzeczać, chociażby ta z 1989 roku, kiedy wydał rozkaz policji, by siłą usunąć protestujących z KPN. Następnym przykładem jest nie tak dawna akcja przeciw „antykomorowi”.

Ponadto są niejasności, co do przejrzystości CV prezydenta, z którego, jak sam mówi, jest bardzo dumny. Co w takim razie z książką Sumlińskiego? – pyta nasz gość.

Posłuchaj….

0

Wojciech Warecki http://www.warecki.pl

Wojciech Warecki & Marek Warecki www.warecki.pl Dwa słowa o nas. Zajmujemy się: Pisaniem książek i dziennikarstwem Oraz Trenowaniem i szkoleniami Doradztwem Terapią szczególnie w zakresie: Stres, psychosomatyka Mobbing funkcjonowanie człowieka w organizacji Psychologia wpływu i manipulacji Psychologia oddziaływania mass mediów (w tym nowe media) Rozwój osobisty i kreatywność Praca zespołowa i kierowanie Psychologia sportowa Problemy rodzinne. Warsztaty skutecznego uczenia się

72 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758