WIEDZA
Like

Wall Street i rewolucja Bolszewicka

03/04/2012
464 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Wykłady Antony Suttona, wieloletniego pracownika Instytutu Hovera, który napisał trzy tomy „Western Techology and Sowiet Economic Development” oraz „National Suicide”.

0


 

Książki te ilustrują, mechanizmy wspierania Związku Radzieckiego od jego powstania przez Stany Zjednoczone oraz odsłaniają prawdziwe oblicze wojny w Wietnamie, w której to Stany Zjednoczone były wspieranie przez Związek Radziecki.
 
 
Związek Radziecki wspierał Północny Wietnam, a jego wojska zabijały amerykańskich żołnierzy w Południowym Wietnamie.
 
 
Oprócz tego Sutton napisał około 10 książek, w tym takie, jak „Federal Reserve Conspiracy”, „Trialiterals over Washington vol I & II”, „Wall Street and FDR, „Wall Street and the rise of Hitler”. Pisywał na takie tematy, jak Scull and Bones, problem złota i diamentów.
 
 
Polecam wszystkim czytelnikom NE, znakomity wykład prof. Antony Suttona na temat tworzenia socjalistycznego świata przez graczy z Wall Street.. To wszystko robota internacjonalistów, śmierdząco bogatych rodzin banksterskich, którzy swój majątek i potęgę zdobyli nielegalnie, poprzez kreowanie wojen i rewolucji, poprzez złodziejstwo, oszustwa i bandytyzm.
 
 
To oni, za pomocą Trockiego, którego sponsorowali, doprowadzili do Rewolucji Bolszewickiej i za pomocą Bolszewików, zrujnowali Rosję,
 
 

 
 
Wybili w pień wszystkich ludzi, potrafiących zarządzać gospodarką. To samo robili z Japonią i każdym innym państwem na świecie. Teraz banksterzy za pomocą i przy współudziale swoich ludzi, w postaci bolszewickich zauszników, chcą wykorzystać Rosję do pomocy w budowaniu światowego rządu, opartego na reżimie komunistycznym.
 
 
Wykorzystują również doświadczenia i zdobycze III Rzeszy, która też była przez nich sponsorowana i kierowana. Obozy zagłady były świetnym testem, na możliwość wykorzystanie ich w likwidowaniu nieposłusznych totalitarnemu systemowi, a także dają możliwość bezkarnego prowadzenie nieludzkich eksperymentów na ludziach, w tym w pracach nad eugeniką.
 
 
Radzę więc przestać niektórym blogerom i komentatorom rozsiewać chorej retoryki o okrutnej roli Rosji, gdyż to nie stricte Rosja jest winna osaczaniu nas w tzw czasach komunistycznych, ale wyszkoleni i opłacani przez zachód bolszewiccy słudzy banksterów, czyli trzymający władzę.
 
 
Jeżeli ktos twierdzi coś innego, to albo jest totalnym kretynem albo kłamcą, blagierem i oszustem, i płatnym sługusem tych hien..
 
 
Teraz te same mechanizmy co w Rosji, stosuje się w Ameryce, ostatniej oazie wolności, gdzie już od bardzo dawna, powolnymi kroczkami ubezwłasnowolnia się naród amerykański, zmierzając w stronę faszyzacji. Pora to zatrzymać.
 
 
To dlatego we wszytkich narodach wyrugowuje się honor, dumę narodową, patriotyzm, wartości religijne, depcze się samego Boga, niszczy rodzinę, promuje zdziczenia i zboczenia, promuje się eutanazję, aborcję i inne antychrześcijańskie pseudowartości, zakłamuje historię i naukę. Depcze się biblię, wprowadza totalitarne metody rządzenia i wprowadza ustawy rujnujące gospodarkę i naród realizuje się kontrolowane kryzysy ekonomiczne. W końcu, to dlatego dąży się do depopulacji, aby łatwiej było rządzić „bydłem”, jak to samozwańczy panowie tego świata nas nazywają.
 
 
PRECZ Z KOMUNĄ
 
NIECH ŻYJE WOLNY SWIAT OD PSYCHOPATÓW, DRANI, MORDERCÓW I ZBOCZEŃCÓW.
 
 
Polecam również wywiad z Antony Suttonem, składający się z 5 części. Wrzucam I część, reszt na you tube. Materiał obowiązkowy, następny po elementarzu w postaci wywiadu ze Svali. Wszystkie inne doniesienia, możecie rozpatrywać jedynie z tej perspektywy.
 
 
 
0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758