POLSKA
Like

W wielkiej ciszy zbudujemy sobie bombę…..i mogą nam naskoczyć

13/06/2014
2728 Wyświetlenia
0 Komentarze
50 seconde czytania
W wielkiej ciszy zbudujemy sobie bombę…..i mogą nam naskoczyć

A co by było jakbyśmy tak w “ciszy nocnej” jak japońcy w Fukusimie zmajstrowali sobie własne bezpieczeństwo hę?? A co mam cały zbiór egzemplarzy “młodego technika” zbudujemy sobię parę “Perszingów” i jak pierdykniemy to się możemy jedynie o jedno biurko pomylić 😉 jak mówił smoleń w “a tam cicho być!” produkcja uranu 233 prosta jak świński ogonek, naszym naukowcom tyż nic nie brakuje / oprócz lustracji i dekomunizacji ,) / i hajda na soplicę jak śpiewał Kaczmarski.

0


A tak na poważnie to japońce nabili sojuszników w buteleczkę atomową i prawdopodobnie spod “lady” handlują wzbogaconym czyściutkim uranem 233, nie mówiąc już o tym że mają już broń atomową i mogą kitajcom zdrowe “kuku” za wyspy senkaku zrobić jakby co, my też mamy nieuregulowane rachuneczki historyczne z co poniektórymi a z japońcamy się lubimy, więc jakby przyszło co do czego…..my czuwamy a ty “Jasiu z Hansem” nie wiem czy tak możecie słodko spać ,))). Więcej i dokładniej tutaj:

http://www.cire.pl/pokaz-pdf-%252Fpliki%252F2%252Fzrobimysobieuran233100…

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217