NEWS
Like

W Polsce trwa próba zamachu stanu. Nie potrafią wygrać wyborów, więc próbują poprzez wojnę

02/11/2020
135 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Teraz grzecznie nie będzie. To co się dzieje na ulicach polskich miast też grzeczne nie jest.

0


“Owszem, mamy do czynienia z głębokim konfliktem w społeczeństwie, z ogromnym protestem wielu tysięcy Polek i Polaków, nad których opiniami i losem należy się pochylić, ale w ramach obowiązującego w Polsce prawa i cywilizacyjnych norm. Dlatego nie pojmuję, robi pani Malinowska-Kowalczyk, która namawia głowę państwa do spotkania z liderkami Strajku Kobiet. Wszak z terrorystami się nie rozmawia. Nie wierzę, że Andrzej Duda wierzy, iż te rozwrzeszczane, wzywające do przemocy damy są dla niego jakimkolwiek partnerem do rozmowy. One za nic mają wartości, prawa, wszelkie normy. Nie może być zgody na takie metody, w dodatku w takim czasie.” piszą dziennikarze.

Chcą te rozwydrzone dziewczyny, które wylazły na ulice miast, skrobanki na zawołanie, czy chaosu i zniszczeń. Przyklaskują im rewolucyjni samorządowcy – stąd decyzje Jaśkowiaka czy Majchrowskiego, by podległe im straże miejskie nie ochraniały kościołów. Nakręcają siebie i innych kolportowaniem absurdalnych pogłosek o planowanym wprowadzeniu stanu wyjątkowego, czy wojennego. Ale jedyny stan, z jakim mamy do czynienia, to już stan anarchii, głupoty i zwykłego rozwydrzenia. Bydło lewackie tańczy na ulicach swój Covidowy, być może swój ostatni w życiu taniec.

Nie puszczajcie się małolaty z kim popadnie i gdzie popadnie to skrobać się nie będziecie musiały. Weżcie przykład z dziewczyn II RP, które nie tylko musiały walczyć o Polskę za nią ginąc w młodym wieku np. na barykadach Warszawy ale się po prostu szanowały i były szanowane do końca swoich dni.

Dziewczyny przywiezione na sowieckich czołgach nie miały nigdy szacunku do siebie ani do nikogo. Zwykłe ” czerwone sowieckie bydło taka swołocz” mordujące Żołnierzy Wyklętych niszczące polską tożsamość. Te małolaty an ulicach są w większości ich wnuczkami.

Wasze zachowanie dzisiejsze młode dziewczyny nie przyniesie wam ani splendoru ani szacunku obecnie i w przyszłości.

Patrioci nie dopuszczą do rewolucji i anarchii w Polsce. Miejmy nadzieję, że Policja także użyje wreszcie radykalnych metod przywracania porządku publicznego.

Żródlo :

https://wpolityce.pl/polityka/524357-w-polsce-trwa-proba-zamachu-stanu-beda-ofiary

Inne zapisy autora:

0

Tezeusz
Tezeusz

72 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816