HYDE PARK
Like

W. Czarzasty w “Kawie na ławę”

20/10/2013
1405 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
W. Czarzasty w “Kawie na ławę”

Włodzimierz Czarzasty w programie “Kawa na ławę” wpadł na pomysł aby zabronić naukowcom publikowania swoich prac i doświadczeń,jak rozumiem na razie tylko tym naukowcom którzy zajmują się katastrofą smoleńską. W. Czarzastemu pomyliły się czasy w których żyjemy o czym szybko przypomniał mu pos. Hofman. Podejrzewam u pana Czarzastego zanik pamięci albo wyparcie się swojej przeszłości, dlatego za Wikipedią przypomnę mu skromny wycinek: “Syn Zygmunta Czarzastego, I sekretarza KW PZPR w Słupsku. Absolwent stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 80. był działaczem studenckim, pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Zrzeszenia Studentów Polskich. Do 1990 należał do PZPR. Po przemianach politycznych związany z SLD, w wyborach w 1997 bez powodzenia kandydował z ramienia tego ugrupowania do Sejmu. Został później członkiem władz lokalnych SLD. Jest […]

0


Włodzimierz Czarzasty w programie “Kawa na ławę” wpadł na pomysł aby zabronić naukowcom publikowania swoich prac i doświadczeń,jak rozumiem na razie tylko tym naukowcom którzy zajmują się katastrofą smoleńską.
W. Czarzastemu pomyliły się czasy w których żyjemy o czym szybko przypomniał mu pos. Hofman. Podejrzewam u pana Czarzastego zanik pamięci albo wyparcie się swojej przeszłości, dlatego za Wikipedią przypomnę mu skromny wycinek:

“Syn Zygmunta Czarzastego, I sekretarza KW PZPR w Słupsku. Absolwent stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 80. był działaczem studenckim, pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Zrzeszenia Studentów Polskich. Do 1990 należał do PZPR. Po przemianach politycznych związany z SLD, w wyborach w 1997 bez powodzenia kandydował z ramienia tego ugrupowania do Sejmu. Został później członkiem władz lokalnych SLD. Jest jednym z liderów Stowarzyszenia Ordynacka, w 2006 wybrany na przewodniczącego tej organizacji”.

Ale i po tak zwanym obaleniu komuny nieźle mu się żyje, Wikipedia dalej tak pisze:

” Zawodowo związany z branżą wydawniczą jako członek władz spółek prawa handlowego. Na początku lat 90. wraz z żoną zaangażował się w działalność oficyny wydawniczej Muza. Był także członkiem rady nadzorczej spółki producentów Euromedia. Zasiadał w radzie nadzorczej Polskiego Radia, w 1998 z tej funkcji odwołał go minister skarbu państwa Emil Wąsacz (decyzję tę w 2002 zakwestionował Sąd Okręgowy w Warszawie). W maju 1999 prezydent Aleksander Kwaśniewski powołał go w skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Od marca 2000 do sierpnia 2004 zajmował stanowisko sekretarza KRRiT. Ustąpił w styczniu 2005 na kilka miesięcy przed upływem sześcioletniej kadencji”.

W interesie pana Czarzastego jest to żeby III RP dalej trwała a z nią różne układy. Jak W. Czarzasty i jemu podobni mówi o uczciwości,kłamstwie,przyzwoitości to mnie szlag i nie tylko trafia.

Ps. Pozdrowienia dla p. Tomasza Parola.

Inne zapisy autora:

0

Nida
Nida

Polityka,wydarzenia,sport,zeglarstwo

191 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816