NEWS
Like

W andrzejkowy weekend zrelaksuj się w XVI-wiecznym zamku!

20/11/2013
547 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
W andrzejkowy weekend zrelaksuj się w XVI-wiecznym zamku!

Andrzejki są doskonałym pretekstem, aby wyrwać się za miasto i spędzić magiczne chwile w Uroczysku Siedmiu Stawów. We wnętrzach renesansowego zamku na gości czekać będą wyjątkowe atrakcje. Specjalnie na ten weekend przygotowano Pakiet Andrzejkowy obejmujący 2 noclegi w luksusowych warunkach, wyjątkowe menu jesienne oraz liczne atrakcje m.in. wróżby, malowanie dyni czy wspólne pieczenie ciastek. Wszyscy spragnieni odpoczynku z pewnością docenią wyszukane kompilacje naturalnych składników, które są podstawą menu w Uroczysku Siedmiu Stawów. Dopełnieniem kulinarnej uczty będzie wizyta w pierwszym w Polsce SPA marki L’Occitane, gdzie tej jesieni króluje masło Shea, na bazie którego są wykonywane zabiegi na twarz i ciało. W ten weekend będzie można poddać się również masażowi aromatyczną gorącą świecą Shea, który uwolni ciało od napięć i pozwoli […]

0


Andrzejki są doskonałym pretekstem, aby wyrwać się za miasto i spędzić magiczne chwile w Uroczysku Siedmiu Stawów. We wnętrzach renesansowego zamku na gości czekać będą wyjątkowe atrakcje. Specjalnie na ten weekend przygotowano Pakiet Andrzejkowy obejmujący 2 noclegi w luksusowych warunkach, wyjątkowe menu jesienne oraz liczne atrakcje m.in. wróżby, malowanie dyni czy wspólne pieczenie ciastek.

Wszyscy spragnieni odpoczynku z pewnością docenią wyszukane kompilacje naturalnych składników, które są podstawą menu w Uroczysku Siedmiu Stawów. Dopełnieniem kulinarnej uczty będzie wizyta w pierwszym w Polsce SPA marki L’Occitane, gdzie tej jesieni króluje masło Shea, na bazie którego są wykonywane zabiegi na twarz i ciało. W ten weekend będzie można poddać się również masażowi aromatyczną gorącą świecą Shea, który uwolni ciało od napięć i pozwoli zapomnieć o jesiennej aurze. W andrzejkową noc oczywiście nie może zabraknąć tradycyjnych wróżb. W podróż przez nieznane arkana przyszłości poprowadzi gości zamkowa wróżka.

Pakiet Andrzejkowy:
• 2 noclegi w komfortowych pokojach
• 2 śniadania w formie bufetów
• 1 andrzejkowa obiadokolacja z atrakcjami
• 1 obiadokolacja inspirowana złoto-pomarańczową dynią
• Wspólne pieczenie ciasteczek dyniowych
• Malowanie dyni
• Saunę fińską i łaźnię parową
• Zabiegi w SPA by L’Occitane do wyboru spośród zestawów:
– Peeling Shea
– Okład Shea
– Masaż ciała gorącą świecą Shea
lub
– Masaż ciała gorąca świecą Shea
– Odżywczy komfort masła Shea
– Masaż stóp gorącą świecą Shea w połączeniu z masażem głowy
• Niespodziankę.
Cena pakietu: 1110 zł / osoba
Termin: 29.11 – 1.12.2013

Inne zapisy autora:

0

Avatar
EGO

3 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816