Globalnie i Lokalnie
Like

W Alabamie płacą od 1-50$ za udział w demonstracji. Kto i ile płaci w Polsce?

13/12/2017
897 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
W Alabamie płacą od 1-50$ za udział w demonstracji. Kto i ile płaci w Polsce?

To ważna informacja przed wyborami samorządowymi. Jest to też odpowiedź dla Kukiza na to, jak faktycznie działają JOW.

0


Amerykański system jest oparty wyłącznie o system JOW i co? Tak zmanipulowano wyborców, że przez dziesięciolecia  trzeba będzie usuwać syf po rządach Obamy.

Oto kolejny przykład tego syfu, który podobnie działa i w Polsce.

Ulotka reklamowa krążąca w całym stanie Alabama na kilka dni przed wtorkowymi wyborami do senatu USA oferuje pieniądze tym, którzy chcą wziąć udział w działaniach lewackich aktywistów.

Plakat który zauważono w niezależnym, niezawisłym i apolitycznym  (tak jak sądy PO) sądzie w Sylacauga, AL i został opisany w artykule NBC News mówi, że ludzie, którzy biorą udział w demonstracjach “otrzymają od 1 do 50 $” za to że poświęcą swój czas i zagłosują.

“Każdy obywatel, który ukończył 18 lat, otrzyma od 1 do 50 $ nagrody. Twój czas i głos są cenniejsze niż pieniądze. Twój głos może ocalić naród.

image

Jest także ulotka która odwołuje się do Hitlera, a dotyczy wyborów prezydenckich w 2000 roku.

Czy ta retoryka  nie przypomina tej, jaką rzyga totalnie sprzedajna opozycja w Polsce, podpinająca obecny Polski rząd pod Stalina czy “faszyzm”? Ta sama retoryka za pieniądze z tych samych źródeł?

Odpowiedzialne za ulotki jest ugrupowanie, “S.O.S. Ruch na rzecz Sprawiedliwości i Demokracji i Alabamy Nowa Południowa Koalicja “.

U nas też na ulicach są “obrońcy demokracji”….

Według ich własnej strony internetowej, S.O.S. Ruch na rzecz Sprawiedliwości i Demokracji stoi na czele różnych lewicowych akcji, w tym a jakże w obronie skomunizowanych sądów  “Truth & Justice Tuesdays.”( wtorek walki o Prawdę i Sprawiedliwość) .

Pieniądze na te akcje pochodzą spoza stanu Alabama co w USA jest przestępstwem.

image

Kiedy w Polsce uchwalone zostanie prawo zabraniające finansowania fundacji i organizacji politycznych w Polsce z zagranicy? Kiedy ABW podejmie działania sprawdzające, skąd pochodzą środki na dywersyjną działalność zmierzającą do obalenia legalnego rządu?

Kiedy sabotażyści i dywersanci i zdrajcy trafią do więzienia?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816