Media Watch i recenzje
Like

Uwaga! Zgromadzenie w Krakowie pod biurem kandydata Dudy

17/05/2015
3080 Wyświetlenia
11 Komentarze
1 minut czytania
Uwaga! Zgromadzenie w Krakowie pod biurem kandydata Dudy

W poniedziałek 18 maja pod biurem kandydata w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy odbędzie się zgromadzenie publiczne. Celem zgromadzenia jest m.in. przedstawienie oczekiwań wobec kandydata na prezydenta RP. Uczestnicy chcą także uzyskać wyjaśnienia w sprawie dotychczasowych działań Dudy jako polityka, urzędnika (m.in. wiceministra sprawiedliwości) oraz posła RP, a także eurodeputowanego. M.in. chcą się dowiedzieć, dlaczego dopiero teraz przed II turą wyborów prezydenckich – mimo kilkunastoletniej wcześniejszej działalności politycznej w ramach PiS i sprawowanej funkcji wiceministra sprawiedliwości – kandydat „chce się pochylić” nad pokrzywdzonymi przez patologiczny wymiar sprawiedliwości i mafijnie działające państwo. Dlaczego dopiero teraz utworzył Biuro Porad Prawnych.

0


 

 

Jak zamierza działać na rzecz naprawienia krzywd spowodowanych przez urzędników państwowych, w tym jemu podległych jako wiceministrowi sprawiedliwości?

 

Czy sprawiedliwość ma nadal oznaczać wysokie apanaże i emerytury dla krzywdzicieli, a bezdomność i nędzę dla ofiar?

 

Czy filarem państwa prawa ma być łaska prezydenta, jak proponuje europoseł Wojciechowski?

 

Czy uniewinnienie niewinnego, to szczyt praworządności możliwej do uzyskania w Polsce?

 

„Łaska, choćby najszczodrzejsza, na pstrym koniu siedzi, i każdy woli prawo, choćby szczuplejsze, niż największą łaskę” (Feliks Koneczny „Historia Polski”) – uważają organizatorzy.

 

Miejsce zgromadzenia: Kraków, ul. Podwale 3/6, pod biurem poselskim europarlamentarzystów Andrzeja Dudy i Ryszarda Legutki.

 

Początek: godz. 12.

 

Przewodniczącym zgromadzenia jest Janusz Górzyński z „Inicjatywy przeciwko Niesprawiedliwości”.

 

Organizatorzy zapraszają nie tylko pokrzywdzonych, ale także osoby pragnące  przedstawić własne koncepcje dotyczące zmian ustrojowych w wymiarze sprawiedliwości oraz systemie stanowienia prawa w Polsce.

 

Inne zapisy autora:

0

Rebeliantka
Rebeliantka

Zna się na zarządzaniu. Konserwatystka. W wieku średnim, ale bez oznak kryzysu. Nie znosi polityków mamiących ludzi obietnicami bez pokrycia (fumum vendere – dosł.: sprzedajacych dym). Wspólzałozycielka Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów

207 publikacje
528 komentarze
 

 1. Avatar Mirek

  Zastanawiam się nad sensem tej zadymy. Jak Duda oleje imprezę , albo będzie kluczył w odpowiedziach , to co? Wybierzemy rozbiór kraju i grabież polskiej własności ? Przecież tym skończy się nieuchronnie kolejne 5 lat rządów WSI w Polsce.
  Powyższy wpis ukazał się również na konkurencyjnym portalu neon24.pl . Tam wczoraj niejaki Sendecki umieścił notatkę , z którą warto się zapoznać. Ludzie w rodzaju Sendeckiego i autorki powyższego wpisu stracili już kompletnie poczucie miary . Bez najmniejszego wstydu przyznaja sie do bycia propgandystami obecnego reżimu i przede wszystkim traktowania swoich ewentualnych czytelników jak kompletnych idiotów.
  Oto link do wspomnianego przeze mnie wpisu Sendeckiego , mającego walor poznawczy , ponieważ ilustruje on (ten wpis) sytuację ujawnienia przez WSI swoich aktywów bez względu na koszty – http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/122487,antymasonska-twarz-andrzeja-hadacza

  0
 2. Rebeliantka Rebeliantka

  Dziwne wnioski wywodzisz z mojej notki.

  Celem zgromadzenia jest uzyskać od sztabu Dudy odpowiedzi, w jaki sposób zamierza on rozwiązywać problemy patologicznie działającego wymiaru sprawiedliwości.

  Będą tam ludzie całkowicie zniszczeni przez system. Twoim zdaniem nie mają oni prawa ani pytać, ani zobowiązywać Dudy do podjęcia działań w ważnych sprawach?

  0
  • Avatar SPRAWIEDLIWY

   Gołym okiem widać że jest to zlecenie kolesi z WSI …ostatnie POpaprane pomysły kolesiostwa.

   0
   • Avatar Grzesiek

    Trzeba zrobić takie samo pod biurem sztabu wyborczego Komorowskiego 🙂 Chociaż wątpię że p.Komorowski odważyłby się stanąć oko w oko z obywatelami i odp. na najważniejsze kwestie – których tak bardzo unika. Ciekawy jestem bardzo co p.Komorowski ma do powiedzenia w sprawie spółki Pro Cilivili którą ochraniał, a która wykradła z Polski miliardy złotych, jak również o Aferę Marszałkową z jego udziałem w roli głównej, która do dziś dnia została jeszcze nie wyjaśniona i jest tuszowana za wszelką cenę. Trybunał Stanu jak nic dla tego ‘pana’.

    0
   • Rebeliantka Rebeliantka

    Kolesiu, to ty ewidentnie działasz na zlecenie, blokując =- i to przy pomocy inwektyw – rzetelną krytykę nt. stanu wymiaru sprawiedliwości. Na czyje zlecenie to robisz.

    0
 3. Avatar Katarzyna

  A dlaczego do Dudy,a nie Komorowskiego? Kto tu Rządzi od 8 i 5 lat? Komorowski tyle teraz obiecuje a przez 5 lat co uczynił? Szczyt hipokryzji dla organizatorów – gołym okiem widać że to prowokacja ze strony PO.

  0
  • Rebeliantka Rebeliantka

   Chyba masz mentalność niewolnika. Od Komorowskiego i PO nikt z pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości niczego nie oczekuje, bo się juz przekonali, że nie ma na co liczyć.
   Trzeba natomiast dyscyplinować nową władzę, bo w latach 2005-2007 nie potrafili sobie poradzić z patologiami w sądownictwie i organach ścigania.

   0
 4. Avatar Roman W

  Przyjdę, bo trzeba. Pozdrawiam

  0
 5. Pingback: Dr Grażyna Niegowska – Nagranie z podsłuchów. Policja nagrała swoje nielegalne czynności na telefon figuranta!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816