Bez kategorii
Like

UWAGA POlityczne obszczymury atakują

14/01/2013
307 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Prominentny polityk Platformy otwarcie szantażuje Martę Kaczyńską: albo zamilknie, albo będzie nękana i atakowana

0


Usłyszcie głos PO litycznego obszczymura

Andrzej Halicki, prominentny polityk PO i szef komisji odpowiedzialności konstytucyjnej otwarcie szantażuje córkę śp. Prezydenta Martę Kaczyńską. W wywiadzie dla RMF FM Halicki stwierdził:

Słuchacze pytają – jak panu idzie odbieranie Marcie Kaczyńskiej odszkodowania za śmierć rodziców?

Wraca pan do tematu, który moim zdaniem już nie istnieje. Marta Kaczyńska nie wypowiada się politycznie.

Czyli przestał pan domagać się od niej 3 mln zł?

Oczywiście, dlatego, że ja byłem niemile zaskoczony tym faktem, że ktoś zrobił taką niedźwiedzią przysługę Marcie Kaczyńskiej i namówił ją na polityczny wywiad i nie było wcale mi przyjemnie użyć tego ostrego sformułowania, które było odpowiedzią na jej bardzo ostre z kolei zdanie.

Wiele osób, na przykład pani Beata, pyta, dlaczego pan obraża Martę Kaczyńską? Czy za mało cierpi?

Współczuję jej.

I o 3 mln pan już nie będzie mówił.

Nie, ponieważ Marta Kaczyńska przestała wypowiadać się w ten sposób.

A jak będzie się wypowiadać, to pan wróci.

To przypomnę ten fakt.

Tę kwestię.

Przypomnę ją dlatego, że ona jest związana ze stanem świadomości, który – uważam – jest też nieprawdziwy i nie może być tak, że z jednej strony mamy retorykę, która służy atakowi, takiemu bezpardonowemu też oskarżaniu, a z drugiej strony mamy realia, które są inne i świadczą o czymś innym.

A więc Halicki szantażuje Martę Kaczyńską, mówiąc: jeżeli nie będzie milczała w sprawie tragedii smoleńskiej, będzie nękana w sprawie odszkodowania za śmierć rodziców – przyznanego przecież przez państwo polskie na podstawie prawa.

Czy można upaść niżej?

Ma rację prof. Ryszard Legutko – ludzie związani z PO robią rzeczy, do których w innym kontekście nigdy by się nie posunęli, bo zwyczajnie by się wstydzili. To mechanizm znany z czasów, gdy siłą przewodnią była PZPR.

Posłowi Halickiemu przypominamy: tak podłe numery jak szantażowanie kobiet los karze zazwyczaj jeszcze tutaj, na ziemi.

W związku ze skandalicznymi godnymi zapijaczonych meneli i prostackich obszczymurów wypowiedziami jakie ostatnio słychać z ust POlityków jedynej słusznej partii, należy dać temu odpór. Dlatego na tym blogu będą się ukazywały podobizny z odpowiednim tekstem wszystkich członków partii PO, którzy swoimi wypowiedziami i zachowaniem zasługują na miano Obszczymura POlitycznego. Dosyć chamstwa w rządzącej partii, niech zachowują się jak przystało na stanowiska i funkcję jakimi ich ślepy los POstawił  STOP CHAMSTWU W PARTII RZĄDZĄCEJ !! Na pierwszy ogień poszedł Andrzej Halicki, który już niejednokrotnie swoimi wypowiedziami dał znak, że absolutnie na to mi9ano zasłużył a jego wypowiedź i próba szantażu Marty Kaczyńskiej /córki zamordowanego prezydenta Kaczyńskiego/ przelała czarę goryczy. Człowiek honoru migdy w życiu nie obrazi publicznie kobiety a więc panie Halicki na pozycję obszczymura marsz!!

I jeszcze jedno nie jest to obraza funkcji Posła na Sejm RP, tylko jego zachowania względem kobiety.

 

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816