SPOŁECZEŃSTWO
Like

Uwaga na Niezależny Dziennik Polityczny. Rosja atakuje trollami

16/11/2020
718 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Repolonizacja mediów, jak wspominałem w komentarzach staje się faktem. Wiele portali ” opluwających” Polskę i nasze narodowe bezpieczeństwo, spokój i dobrobyt będącymi gorącymi zwolennikami agresywnej polityki Putina powoli znikają z internetu

0


Repolonizacja mediów, jak wspominałem w komentarzach staje się faktem. Wiele portali ” opluwających” Polskę i nasze narodowe bezpieczeństwo, spokój i dobrobyt będącymi gorącymi zwolennikami agresywnej polityki Putina powoli znikają z internetu. Służby Ochrony Państwa jak i sami blogerzy nie pozwolą na to by agentura sowiecka atakowała naszą ojczyznę.

Szkoda iż wielu Polaków, głownie niestety,  – tylko bywa patriotami. Są to polskojęzyczni ludzie mieszkający w Polsce szkalujący naszą ojczyznę nie tylko w Europarlamencie i w kraju. Ludzie spod znaku tęczy i sierpa i młota potomkowie katów z NKWD i UB opluwający niemal codziennie nasz kraj. Na wielu portalach internetowych czynią podobnie (o czym tak często pokazujemy w Niepoprawnych.pl pokazując te fakty np. na portalu NEon24.pl – sam o tym pisałem  wielokrotnie) Wielu tzw „polskojęzycznych blogerów np. na portalu NEon24 ” szkaluje Polskę jak tylko może, wyszydza i ośmiesza naszą historię, kulturę, podważa demokratyczne wybory polaków, pragnie obniżenia naszego bezpieczeństwa w podważaniu i szkalowaniu naszych militarnych sojuszy. Za to jako najważniejsze pokazuje Putina i Rosję jej politykę militarną i ekspansywną – swoi chwalą swoich.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla w tym ich zwoleniankami oraz grupami dla których zdrada insertów Polski i jej szkodzenie w kraju i za granicą stało się celem samym w sobie – nie wstydźmy się ich tak nazywać – ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach i kwotach Euro – patrz Soros i jemu podobni – (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl, prawicowi blogerzy, politycy, patrioci), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji. Jakie zatem portale są typowo sowieckimi antypolskimi. Oto jeden z nich :

Uwaga na Niezależny Dziennik Polityczny. Rosja atakuje trollami

Serwer „Niezależnego Dziennika Politycznego”, jak podaje prasa, jest usytuowany w Amsterdamie, portal z powodzeniem realizuje politykę Kremla stajać się tubą wojny medialnej z Polską.

Niezależny Dziennik Polityczny „to najbardziej jaskrawy przejaw dezinformacji, która uderza w polskie wojsko”. Na polskojęzycznym portalu publikowane są m.in. zmanipulowane wywiady z generałami. Podaje prasa w tym Interia.pl

„Kilka miesięcy temu portal opublikował rzekomy list otwarty skierowany do szefa MON przez najwyższych dowódców, którzy wypowiadają mu posłuszeństwo, a także spreparowany wywiad z generałem, w którym miał wyrazić niechęć do obecności wojsk amerykańskich w Polsce” – podaje prasa.

„Rzeczypospolita”  podaje ponadto, że „od niedawna do tej antypolskiej strony podlinkowany był trojan, za sprawą którego zbierane były statystyki sprzętowe użytkowników, a tym samym profilowani byli odbiorcy witryny. Ze śledzenia numeru IP wynika, że portal może działać w Amsterdamie w Holandii. Być może jednak został tam umieszczony serwer pośredniczący, żeby ukryć tożsamość autora”

Gazeta informuje, że „redaktorem prowadzącym jest Adam Kamiński”, jednak taka osoba w rzeczywistości nie istnieje, a jej zdjęcie profilowe przedstawia litewskiego lekarza. Podobnie rzecz się ma z innymi przedstawionymi na stronie współpracownikami.

Antypolski portal internetowy o nazwie NEon24.pl, o którym pisałem wcześniej , na internetowych portalach, bardzo chętnie publikuje na swoich łamach materiały będące przedrukiem z „Niezależnego Dziennika” – https://ndp.neon24.pl/.  Niezależnego od kogo od Putina ? chyba raczej w pełni uzależnionego. Całe szczęście jak wynika z oficjalnych wypowiedzi na forum publicznym właściciel tego portalu pisze cytat :

” Istnieje spore ryzyko, zakończenia działalności Neon24 – ponieważ nasz portal, publikuje wiele artykułów i komentarzy – niezgodnych z oficjalną polityką Rządu RP i władz UE. W najbliższym czasie portal może zostać zamknięty – zniknie z „blogosfery” – z tych właśnie powodów. „.

Uzupełniam informacje oficjalne. Prokurator Generalny RP oraz IPN za pośrednictwem swoich prawników żąda wielu materiałów od portalu NEon24.pl do toczących się postępowań o łamanie prawa przez ten portal oraz jego blogerów.

Koniec antypolskiego portalu nazwanego przez internautów ” Scierwoneonem” – opluwającego naszą ojczyznę zbliża się milowymi krokami.

 

Źródło:

https://wydarzenia.interia.pl/prasa/news-rz-uwaga-na-niezalezny-dziennik-polityczny-rosja-atakuje-tro,nId,2991568

https://ryszard-opara.neon24.pl/post/158843,wplaty-na-cele-statutowe-neon24-pl-podsumowanie

 

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758