HYDE PARK
Like

Usługi, jakie świadczą zakłady pogrzebowe

30/10/2014
689 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Korzystając z pomocy zakładów pogrzebowych, możemy dziś liczyć na pełną obsługę. Przedsiębiorcy pogrzebowi nie tylko wspierają nas w organizacji ostatniego pożegnania bliskiego zmarłego, ale również zapewniają kompleksową obsługę związana z organizacją ceremonii, jak i późniejszą opieką nad grobem. W zakładzie pogrzebowym spotkamy się z ofertą pełnej obsługi i nadzoru pogrzebu. Tutaj zlecimy publikację nekrologu i zorganizowanie stypy. Możemy także zamówić stosowna oprawę dla całej ceremonii, np. zamówić muzykę na żywo lub stworzenie prezentacji multimedialnej z dostarczonych przez nas zdjęć zmarłego. Nie jest również nowością możliwość skorzystania z kremacji. W razie potrzeby w wielu zakładach pogrzebowych zostanie wykonana także ekshumacja zwłok, a także połączenie ostatniego miejsca spoczynku naszych bliskich w jednej mogile. W zakładach pogrzebowych możemy także zorganizować transport zwłok – […]

0


Korzystając z pomocy zakładów pogrzebowych, możemy dziś liczyć na pełną obsługę. Przedsiębiorcy pogrzebowi nie tylko wspierają nas w organizacji ostatniego pożegnania bliskiego zmarłego, ale również zapewniają kompleksową obsługę związana z organizacją ceremonii, jak i późniejszą opieką nad grobem.

W zakładzie pogrzebowym spotkamy się z ofertą pełnej obsługi i nadzoru pogrzebu. Tutaj zlecimy publikację nekrologu i zorganizowanie stypy. Możemy także zamówić stosowna oprawę dla całej ceremonii, np. zamówić muzykę na żywo lub stworzenie prezentacji multimedialnej z dostarczonych przez nas zdjęć zmarłego.

Nie jest również nowością możliwość skorzystania z kremacji. W razie potrzeby w wielu zakładach pogrzebowych zostanie wykonana także ekshumacja zwłok, a także połączenie ostatniego miejsca spoczynku naszych bliskich w jednej mogile.

W zakładach pogrzebowych możemy także zorganizować transport zwłok – zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Powierzając przedsiębiorstwu sprowadzenie zwłok do kraju mamy pewność, że dopełnione zostaną wszelkie formalności, a cała procedura przebiegnie z pełnym poszanowaniem ciała zmarłego.

W zakładzie pogrzebowym możemy także wybrać odpowiednią odzież dla zmarłego, a także dla samych żałobników. W ofercie znajdziemy zarówno odzież damską, jaki i męską, która często sprzedawana jest ze sporym rabatem, jeśli jesteśmy klientami zakładu.

W domu pogrzebowym wybierzemy także odpowiednią trumnę albo urnę, których wybór jest bardzo duży i w przypadku których mamy możliwość wymiany pewnych elementów na inne.

Na nasz zlecanie firmy pogrzebowe zajmą się także grobami naszych bliskich. Jest to duże udogodnienie dla tych, którzy ze względu na dużą odległość dzielącą ich od cmentarza czy zły stan zdrowia, nie są w stanie sami zadbać o nagrobki. Co więcej, profesjonaliści zajmą się także aranżacją przestrzeni dookoła wybranych grobów.

0

Majkel007

37 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758