HYDE PARK
Like

USA nie wzięły udziału w Paryskiej szopce

14/01/2015
334 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
USA nie wzięły udziału w Paryskiej szopce

To w skrócie. Prezydent USA nie dał się wmanewrować w szopkę jaką zorganizowano w Paryżewie. Nie chciał wyglądać tak jak Donald który maszerując ramie w ramie z awangardą euro kliki gapił się w oczy Wielkiej Kanclerzycy jak wół w malowane wrota. Stany Zjednoczone to jednak zbyt poważny kraj aby jego przedstawiciele dawali z siebie robić durni. Dobrze przy tym wiedzą co jest grane i teraz dali tego dowód po raz drugi.

0


 

Po raz pierwszy stało się tak podczas pogrzebu Prezydenta Kaczyńskiego. Ci co dobrze wiedzieli co się stało nawet się nie pofatygowali. A czy nie był to taki sam przyczynek do demonstracji jedności jak zamach w Paryżu? A przecież w Smoleńsku  zginęła elita Narodu Polskiego.

A co z tysiącami Ukraińców których zabito w niemniej bestialski sposób albo choć tymi którzy zginęli także w wyniku aktu terroru w malezyjskim samolocie? Czy nie należało zwołać masowych protestów w Brukseli czy gdziekolwiek? Czym lepsi byli paryscy pacykarze dla których zwołano chordy demonstrantów a w pierwszym szeregu paradowali jak fałszywe pogrzebowe płaczki politycy różnej maści.

Nie dali się na to nabrać Amerykanie. USA nie oddelegowały na demonstracje ani w Paryżu, ani też w Waszyngtonie żadnego wyższej rangi Polityka. Nieobecność Prezydenta Obamy albo choć Wiceprezydenta Bidena- mówi właściwie wszystko.

Zobacz obraz na Twitterze

Obecności Premiera Polski światowe media nie zauważyły a Tusk przecież nas w żadnym razie nie reprezentuje.

Biały Dom nie tylko nie ugiął się pod naciskami politycznie poprawnych, ale też nie ma zamiaru tłumaczyć się dlaczego tak postąpił. Kropka.

Mało tego, rzecznik Białego Domu odmówił stwierdzenia że zamachu w Paryżu dokonali Islamscy Ekstremiści. Natomiast wyraźne stwierdzono że należy zwalczać Światowy Terrorystycznych Ekstremistów do których zalicza się także ekstremistów islamskich.

Czujecie bluesa w różnicy pojęć ” Światowy Terrorysta” a ” Islamski Terrorysta”. Jak myślicie kogo można zaliczyć do tej pierwszej grupy?

   

Widzicie jak się Donald wcisnął miedzy Merkel a Abbasa? I czy to nie szczyt hipokryzji że ten ostatni, lider terroryzmu stał w pierwszym szeregu terroryzm Islamski zwalczających? A pierwszy na poniższym zdjęciu od lewej? I tak dobrze że marsz nie zaczął się modlitwą w meczecie.


Czy w takiej szopce miał grać Prezydent USA Barack Obama i może rywalizować o szansę uczepienia się mankietu pani Kanclerz? Wyrazy uznania dla Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

I to by było na tyle. Kto do tego miejsca nie zrozumiał nie należy tracić czasu aby mu wyjaśniać.

PS. To co zorganizowano w Paryżewie to ani Szopka Noworoczna ani żadna inna poważna-  tym bardziej że spóźniona jako że już po Trzech Królach. Widowisko to, to największy popis cyników jaki dotychczas widziano.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

936 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816