NEWS
Like

Urodziny króla zwierząt

23/07/2013
965 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Urodziny króla zwierząt

Wczoraj niejaka księżna Kate urodziła chłopca. Nie tylko ona. Media czekały akurat na to i trąbiły o tym na cały świat. Taka z niej księżna jak ze mnie kapłan. Codziennie umiera z głodu i zabójstw tysiące niewinnych dzieci. Media nie trąbią o zbrodniarzach, którzy kryją zbrodniarzy. No cóż.

0


blizniaki

 

Ja mam dzisiaj 52 urodziny. Dnia 23 lipca 2010 roku powstał zespół One Direction. Moja córka mówi, że jestem królem lwem. Dzisiaj mam święto. Dzieci zrobiły mi królewskie śniadanie i mam generalnie luz. Zrobią mi też obiad i kolację. Będzie kiełbaska I szaszłyki z grilla, tort, soczki i lody.

Pobudka o siódmej, sto lat, świeczka, ilustrowane kanapki, kawka ze śmietanką, ciasto. W internecie gros życzeń od przyjaciół. Nawet piesków nie musiałem wyprowadzać. Chyba nie jestem takim złym człowiekiem. Dzień zapowiada się bajkowo.

Na koniec będzie basen i skok na główkę z 5 m do wody. Bo siódemka i dycha na wierzy poniemieckiej zamknięta w Hirschbergu. Komuniści czy libertyni dolali 20 cm betonu na dno, żeby mieć furtkę do zakazania skoków ze względu na przepisy. Ponoć musi być minimum 4,50 m głębokości. Hitler się w grobie przewraca.

Moja mama to prawdziwa księżniczka. Urodziła w 1961 roku dwóch chłopców. Bliźniaków jednojajowych. Nie jest lekko. Fałszywi książęta, królowie, generałowie i prezydenci żyją ponad stan. Żyją i gnębią lud pracujący i bezrobotny. Teoretycznie są filantropami i darczyńcami charytatywnymi. Tylko dziwnym trafem ich podwładni umierają z głodu.

Kto okrada podatników od kilkudziesięciu lat? Kto ma preferencje cinkciarskie? Kto tworzy rozwarstwienia społeczne? Kto wykańcza ludzi? Kto kryje się za ochroną, policją i strażnikami? Kto się boi zamachowców? Kto ma kominowe płace i podwójne etaty? Kto trwoni publiczne pieniądze i żeruje na biednych? Kto ma glejt na hossę i bezkarność? Pseudo książęta. Wy ich lansujecie i wy ich wybieracie.

Urodziłem się w niedzielę, choć życie moje nie było sielankowe. Boronowie z tombaku upatrzyli sobie niewłaściwą ofiarę. Znam ja tych dygnitarzy. Jedni bzykają się z innowiercami i kończą na ścianie, drudzy się wieszają, inni strzelają do siebie. Nie są oni tacy święci i tacy mocni. Zbieram swoich wrogów nazwiska i adresy.

Jak wybuchnie wojna, to nie należy strzelać do najeźdźcy tylko wziąć karabin i wystrzelać tak dużo jak tylko można tych, co do wojny doprowadzą. Tych, co rujnują polską gospodarkę i eliminują naród. Liderów PZPR-SLD, UW-PO, AWS-PiS, ZSL-PSL, prokuratorów i sędziów. Do państwa w państwie i układu zamkniętego. Do przestępców w togach i z immunitetami. To jest prawdziwa plaga i zaraza Polski. Na ich szczęście nie mam pozwolenia na broń;-)

socjolog

0

Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

160 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758