PRAWO
Like

UROCZYSTE ZARAŻENIE SIĘ WIRUSEM HIV !

23/06/2013
960 Wyświetlenia
3 Komentarze
4 minut czytania
UROCZYSTE ZARAŻENIE SIĘ WIRUSEM HIV !

W Naszym Kraju..nic nie może dziać się tak normalnie , tak zwyczajnie po prostu z realizacji codziennych obowiązków za które najczęściej bierzemy regularnie pieniądze.. Wybudujemy 10 km autostrady – za ciężkie pieniądze , rok po terminie i jeszcze w nie najlepszym standardzie – i organizujemy UROCZYSTE otwarcie/przecięcie/koncert .. no i oczywiście bankiet …. Autostradę po roku zaleje/zawali/rozmyje..naprawiamy przez kolejny rok… i znowu UROCZYSTE otwarcie… i apiać.. w koło Wojtek… Kocham Nasz Kraj za to..umiemy się cieszyć..jesteśmy radośni i weseli..nie wiele Nam potrzeba do łez radości i szczęścia.. A KASA ?.. nie Nasza..PAŃSTWOWA !!!.. 10 miesięcy zamknięty warszawski długi tunel pod trawnikiem , bo w/g przedstawionych wyżej reguł … się spsuł !… Ponowne otwarcie i jeeest !…Radość , uśmiechy , wywiady […]

0


W Naszym Kraju..nic nie może dziać się tak normalnie , tak zwyczajnie po prostu z realizacji codziennych obowiązków za które najczęściej bierzemy regularnie pieniądze.. Wybudujemy 10 km autostrady – za ciężkie pieniądze , rok po terminie i jeszcze w nie najlepszym standardzie – i organizujemy UROCZYSTE otwarcie/przecięcie/koncert .. no i oczywiście bankiet …. Autostradę po roku zaleje/zawali/rozmyje..naprawiamy przez kolejny rok… i znowu UROCZYSTE otwarcie… i apiać.. w koło Wojtek…

Kocham Nasz Kraj za to..umiemy się cieszyć..jesteśmy radośni i weseli..nie wiele Nam potrzeba do łez radości i szczęścia.. A KASA ?.. nie Nasza..PAŃSTWOWA !!!..

10 miesięcy zamknięty warszawski długi tunel pod trawnikiem , bo w/g przedstawionych wyżej reguł … się spsuł !… Ponowne otwarcie i jeeest !…Radość , uśmiechy , wywiady , wizyty w zakładach pracy…

Dosłownie 8 GODZIN później :łódź podwodna na wisłostradzie

Warszawski Zakład Transportu Miejskiego , pełen szczęścia realizuje też cudowną koncepcję – porusznia się po Wisłostradzie okrętem podwodnym.. I co ? .. Jest powód do dumy i szczęścia , że o zadowoleniu z dobrze spełnionego obowiązku nie wspomnę !…

Kochamy nurzać się w oczywistych – oczywistościach..jak facet w kinie , który poczuł smród gówna i spytał sąsiada : Czy pan się zesrał ?….. Takk , padła odpowiedź.. A o co chodzi ?..

Zakochaliśmy się w robieniu fety i “zadymy” z czynienia czegokolwiek … w sposób wielce świąteczny..uroczysty..napompowany.. Każdego dnia panienki dają , panowie częstują wirusem HIV swojego doraźnie seksualnego partnera.. I czynią to bez żadnej  ” uroczystości “…! BŁĄD , BRAK , NIEDOPATRZENIE !..

Już oczyma duszy widzę :… Hurrra , zaraziłem ciebie HIV-em…  Kochanie !..oprócz orgazmu dałem ci HIV-a , seks płatny – HIV w bonusie… itd…
Co obrzydliwe ?.. Ok.. A mniej obrzydliwe jest marnotrawienie publicznych  (NASZYCH) pieniędzy na cygara , kiecki-dla żon, “wycieczki” do egzotycznych krajów – jakoby w celach służbowych , organizowanie ustawionych przetargów by otrzymać w łapę ?..

Przecież ze stosunku pracy , służby publicznej wynikają OBOWIĄZKI, których realizacja jest powinnością a nie ponadstandardową okazją do uroczystego otwarcia !.. Inne tego traktowanie musi w społeczeństwie po kilku latach wywołać skojarzenie… jedyne z możliwych :

PO nie róbci

Od dni kilku media donoszą , że w dostępnych na naszym rynku mięsie kur i świń jest tysiące procent za dużo antybiotyków i innego świństwa..

Super Naczelny lekarz weterynarii KRAJU publicznie ogłosił , że ON nic poradzić nie może , bo przecież nie będzie kontrolował każdej obory , każdego chlewa , każdej fermy.. I nie ma na to sposobu !.. Tak musi być !..

Jeśli wyznaczony na te “ciężką” funkcję lekarz tak twierdzi to pozostanę w przekonaniu że :

TRZEBA TEGO LEKARZA WYRZUCIĆ Z PRACY NA ZBITY PYSK !!! i wyznaczyć innego , który będzie wiedział jak sobie z tym problemem poradzić !..

odstąpię w tym przypadku od reguły..WYRZUCIĆ  UROCZYŚCIE !!!

Inne zapisy autora:

0

222 Legionista
222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758