Bez kategorii
Like

Unia ma gdzieś chrześcijan? (na razie tylko tych z Bliskiego Wschodu)

01/02/2011
294 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Przypadkiem zbłądziłam na Onet. Tamże znalazłam doniesienie, że UE nie przyjęła rezolucji potępiającej ataki na chrześcijan (wspomnijcie sobie niedawne morderstwa i napady w Iraku i Egipcie, zresztą temat jest stary i może wypadałoby wreszcie zabrać głos). Na użycie słowa „chrześcijanie” miały się nie zgodzić: Wielka Brytania, Holandia i Irlandia. Powodów takiej decyzji Onet nie zdradził, ale w sumie to nic zaskakującego (i że nie zdradził, bo leming nie ma myśleć, i że tych „chrześcijan” nie wpisano – znamy wszak chorobliwą i zgoła neurotyczną politpoprawność Unii). Pomijam w tym miejscu zerową wartość praktyczną takiej rezolucji. Zastanawiają mnie dwie kwestie: Czy niedługo Unia zakaże używania słowa „chrześcijanin”; Czy naprawdę nie ma możliwości wystąpienia z tej organizacji?! Ktoś z Was zna odpowiedź?

0


Przypadkiem zbłądziłam na Onet. Tamże znalazłam doniesienie, że UE nie przyjęła rezolucji potępiającej ataki na chrześcijan (wspomnijcie sobie niedawne morderstwa i napady w Iraku i Egipcie, zresztą temat jest stary i może wypadałoby wreszcie zabrać głos).

Na użycie słowa „chrześcijanie” miały się nie zgodzić: Wielka Brytania, Holandia i Irlandia.

Powodów takiej decyzji Onet nie zdradził, ale w sumie to nic zaskakującego (i że nie zdradził, bo leming nie ma myśleć, i że tych „chrześcijan” nie wpisano – znamy wszak chorobliwą i zgoła neurotyczną politpoprawność Unii). Pomijam w tym miejscu zerową wartość praktyczną takiej rezolucji. Zastanawiają mnie dwie kwestie:

  1. Czy niedługo Unia zakaże używania słowa „chrześcijanin”;
  2. Czy naprawdę nie ma możliwości wystąpienia z tej organizacji?!

Ktoś z Was zna odpowiedź?

0

bez kropki

Zwyczajnie. Po ziemi:). Na prosty chlopski rozum baby:). [Grafika pochodzi z galerii obrazów Aleksandra Horopa www.horopgaleria.bloog.pl (za zgoda Autora)]

133 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758