HYDE PARK
Like

Ukraińcy ważniejsi w Polsce niż Polacy!

21/02/2015
875 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Ukraińcy ważniejsi w Polsce niż Polacy!

Służba zdrowia przeżywa kryzys? Nic podobnego. Polskę stać by za darmo leczyć ukraińskich żołnierzy, finansować najdroższe badania, sponsorować protezy, zupełnie dla nich za darmo! W szpitalach na terenie Polski! Od lat służba zdrowia, ironicznie zwana „polską” przeżywa kryzys, a przynajmniej tak się to przedstawia nam, Polakom, którzy, by dostać się do specjalistów, muszą czekać czasem i latami. Wiele operacji, jak i leków niezbędnych do życia, a co dopiero protez, nie jest wcale refundowanych przez państwo, – czyli obywateli płacących haracz na tzw. „służbę zdrowia”. Polacy zdani na „łaskę” „swego państwa”, które przecież utrzymujemy ze swych podatków umierają nie mogąc wielekroć liczyć na podstawową opiekę medyczną. Czy może być lepiej?

0


 

Niestety nie może. W ostatnim czasie „służbie zdrowia” ubyło znacząco środków, zarówno tych finansowych, jak i specjalistów. Nie, nie dlatego by kasę im zabrał ktoś więcej ponad urzędniczą klikę, ale dlatego, że zasoby NFZ przeznaczone dla Polaków, poszły na leczenie Ukraińców rannych w walkach z Powstańcami. Oczywiście wcześniej pomagaliśmy rannym majdanowcom, teraz wszystkich ciężej rannych żołnierzy zwozi się podobno do Polski, przeprowadza skomplikowane badania i operacje, wydaje pieniądze na protezy, to wszystko priorytetowo, Polacy zostali gdzieś z tyłu, w kolejce do szpitali za Ukraińcami, którzy nie mają dylematów, czy ich zabiegi są refundowane, nie muszą nawet płacić haraczu za opiekę medyczną, mają ją za darmo, płaci polski niewolnik!

Mam pytanie. Gdzie jest opozycja w tym wszystkim? Dlaczego nie informuje o tych gorszących praktykach? Czy jest jeszcze zresztą jakaś opozycja w tym kraju? Niebawem wybory. Czas zadawać kandydatom trudne pytania, przede wszystkim to, kto dlań jest ważniejszy. Polak czy Ukrainiec?

Domagam się od rządu ujawnienia realnej pomocy udzielanej Ukrainie przez polskiego podatnika!

Bronisław Komorowski odwiedził leczonych w Polsce ukraińskich żołnierzy:

http://fakty.interia.pl/polska/news-komorowski-trzeba-okazywac-szacunek-tym-co-walcza-o-wolnosc,nId,1675495

 

https://

Inne zapisy autora:

0

Biali Patrioci
Biali Patrioci

NULL

13 publikacje
2 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758