NEWS
Like

UKRAINA:OPOZYCJA PRZEJĘŁA WŁADZĘ I ODWOŁAŁA PREZYDENTA UKRAINY.

22/02/2014
378 Wyświetlenia
0 Komentarze
32 seconde czytania
no-cover

Janukowycz odsunięty od władzy.Armia i przeszła na stronę Majdanu.Ihor Mochnycki będzie pełnomocnikiem parlamentu do spraw kontroli prac Prokuratury Generalnej – zdecydowała Rada Najwyższa. „Za” głosowało 296 posłów, wstrzymało się 38. Wcześniej parlament przegłosował odsunięcie od funkcji dotychczasowego szefa prokuratury Wiktora Pszonki. Parlament ogłosił przerwę do jutra, do godziny 10.00 czasu miejscowego. Inne zapisy autora: Pijany Wildstein junior zaatakował narodowca, jego żonę i chciał ich zabić.Karta Dużej Rodziny z opłatami za leki dla dzieci. Skandal w PolsceLech Wałęsa w Kijowie zapomniał o embargo Ukrainy na polskie produktyDlaczego dzieci, mieszkające w Polsce, chodzą do szkół w RFN?Terror w Polsce 2014. Polska Oświata nakazuje czytać “GW”

0


Janukowycz odsunięty od władzy.Armia i przeszła na stronę Majdanu.Ihor Mochnycki będzie pełnomocnikiem parlamentu do spraw kontroli prac Prokuratury Generalnej – zdecydowała Rada Najwyższa. „Za” głosowało 296 posłów, wstrzymało się 38.

Wcześniej parlament przegłosował odsunięcie od funkcji dotychczasowego szefa prokuratury Wiktora Pszonki. Parlament ogłosił przerwę do jutra, do godziny 10.00 czasu miejscowego.

Inne zapisy autora:

0

Lipski Marek
Lipski Marek

FREELANCER.

333 publikacje
134 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816