Bez kategorii
Like

Ukochany Przywódca Kim Ir Tusk

30/11/2012
458 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Nasz Ukochany Przywódca Kim Ir Tusk doznaje kolejnych spontanicznych przejawów życzliwości. Oto jak donosi organ prasowy któremu nie jest wszystko jedno „Jedna ze starszych pań wyznała mu: – Panie premierze, kocham pana.”

0


 Nasz Ukochany Przywódca Kim Ir Tusk doznaje kolejnych spontanicznych przejawów życzliwości. Oto jak donosi organ prasowy któremu nie jest wszystko jedno „Jedna ze starszych pań wyznała mu: – Panie premierze, kocham pana.

 

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,12949160,_Panie_premierze__kocham_pana____uslyszal_Tusk_na.html

 

To jednak nie koniec. Ktoś inny żalił się do Światłego i Wielebnego Przywódcy iż w jego życiu zagościł smutek z powodu braku pracy. I temu nieszczęściu zaradził Umiłowany Kim Ir Tusk.

Do rozmowy włączył się bowiem wojewoda dolnośląski, który obiecał że zajmie się sprawą. – Proszę się zgłosić do mojego sekretariatu. Na pewno coś poradzimy – zapowiedział.

 

Gazeta Wyborcza z pewnością jeszcze nie jeden raz poinformuje nas o miłości z jaką jest witany nasz Wielki Przywódca. Pod Jego przewodem budujemy świetlaną przyszłość dla nas i naszych dzieci. Niestety nie wszyscy podzielają miłość dlatego minister Boni zajmie się ich nienawistną mową.

 

Miłość jaką darzy lud swego przywódcę jest jednak większa od złych i podstępnych języków.

Jestem przekonany że już niedługo rozemocjonowana prezenterka TVN24 poinformuje nas jak zakwitają kwiaty pod stopami naszego Wodza, jak Jego słowo zawraca bieg rzek a na Jego skinienie powstają autostrady radośnie zwieńczone tęczą pragnącą oddać hołd Przywódcy.

Wzory nasze media czerpią nieustannie z północnokoreańskich bratnich mediów.

 

 

Inne zapisy autora:

0

Kowalsky

82 publikacje
5 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758