NEWS
Like

Układ zamknięty – Roman Kryże żyje

10/06/2013
1776 Wyświetlenia
6 Komentarze
4 minut czytania
Układ zamknięty – Roman Kryże żyje

Otrzymałem postanowienia o zamianie tajemniczych grzywien już na 38 dni aresztu (na razie) za rzekomą obronę praw człowieka. Zrobiono to skrytobójczo. Bez wiarygodnych, bez jakichkolwiek dowodów i wtajemniczenia formalnego niżej podpisanego. Od niczego, zwykłych opinii, nie sposób się odwołać. Do NIC, bzdurnych poglądów, nie można też wnieść nic nowego.

0


z13260190Q,Sedzia-Igor-Tuleya untitled

 

Otrzymałem postanowienia o zamianie tajemniczych grzywien już na 38 dni aresztu (na razie) za rzekomą obronę praw człowieka. Zrobiono to skrytobójczo. Bez wiarygodnych, bez jakichkolwiek dowodów i wtajemniczenia formalnego niżej podpisanego. Od niczego, zwykłych opinii, nie sposób się odwołać. Do NIC, bzdurnych poglądów, nie można też wnieść nic nowego. Sześcioletnie prześladowania i pozbawianie wolności są bezpodstawne. Nie oparte na prawdzie materialnej tylko na kapturowej sile immunitetu i koterii. Rolowano to w czasie gdy opiekowałem się akurat schorowanymi, niepełnosprawnymi Niemcami. Uczciwe prawo i oczywistą prawdę mają dyktatorzy za nic. W obecnej RP za morderstwa ludzi czasem się nie karze, a wielu co w PRL robiło burdy na ulicach jest dziś ministrami. Przestępcy siedzą w sądach i prokuraturach. Współudział w ich kryciu mają póki co RPO i HFPCz. W Polsce obowiązuje reżim totalitarny. Aparat represji lubi ukryżować. W bezwzględnych, nieetycznych eksperymentach na żywym organizmie. Zbrodnia, czy to wykonana w majestacie chorego prawa czy też nie, to zawsze zbrodnia. Dzieciom nie powiem, że pójdę za kratki. Każdy terrorysta prędzej czy później opowie za krzywdy ludzkie.

Ci sami funkcjonariusze, w tej samej sprawie:

 1. bez dowodów winy (k. 8, 68) i czynu zabronionego oraz przyznania się pozwanego, skazują go za rzekomy występek i to na nieprawdopodobne kary,

II K 467/07z rażącym naruszeniem art. 5. § 2. kpk. oraz art. 17 § 1 pkt 1) kpk.

I C 1062/08 – o ochronę dóbr osobistych bez wtajemniczenia emigranta (na podstawie fikcji doręczeń) i bez uzasadnienia, na kłamstwach powoda o wydrukach z bloga, z nawiązką.

Szatan nie pyta, tylko włazi z butami – mówi ks. Michał Olszewski. To nie jest wymiar sprawiedliwości. To jest chory kaprys wymiaru niesprawiedliwości. To jest barbarzyństwo. Niekontrolowana III władza. Wydają wyroki za pieniądze. Tak działa mafia. Po raz kolejny zapytam. Czy gdyby istniała w Polsce kara śmierci i mi ją wymierzono, to musiano by ją wykonać tylko dlatego, że nie opłacało by się prostować rażących błędów i uchybień sędziów? Wykonano by ją na niesłusznie skazanym nawet gdyby wyszły na jaw istotne okoliczności i ujawniono właściwego sprawcę? Czy wybiórcze procedury kpk i kpc usprawiedliwiają zbrodnie? Żaden emigrant nie może zareagować na awiza pocztowe. Dlaczego mam teraz płacić za odwołania od prześladowań? Czy człowiek, mimo że nie spodziewa się żadnego procesu, ma nie wyjeżdżać z kraju lub opłacić pełnomocnika od wszystkiego na wszelki wypadek? „To wszystko budzi jednoznaczne skojarzenia nawet nie z latami 80., ale z metodami z lat 40. i 50. – czasów największego stalinizmu”.Sędzia Kryże – będą krzyże.

http://030267.salon24.pl/474856,poklosie

http://030267.salon24.pl/288342,stalking-polityczny

http://030267.salon24.pl/483059,wymiar-niesprawiedliwosci-zapasc-w-iii-rp

Grzegorz „Przemyk” Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

Inne zapisy autora:

0

Socjolog61
Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

122 publikacje
9 komentarze
 

 1. Socjologu 61 piszesz “czy człowiek, mimo ze nie spodziewa sie żadnego procesu ma nie wyjeżdżać z kraju lub opłacić pelnomocnika od wszystkiego na wszelki wypadek”.

  Przetarabialismy to jako rodzina.. jak tylko banda z prawniczego środowiska dowie sie, ze jest coś do ukradzenia a kogoś nie ma w kraju, to skwapliwie skorzystają z tego faktu i kompletnie obrobia a w zamian wystawia fałszywe dokumenty i z okradzionej ofiary uczynią przestępcę w dwóch krajach. Avizo o sprawach nigdy nie nadeszło, ani nie został ustanowiony kurator do reprezentowania osoby nieobecnej ..Co za tym idzie ofiara zostaje pozbawiona wiele razy niezbywalnego prawa odwołania..

  nawet nie potrzeba sędziego Kryze z lat stalinowskich, całe zastępy kryzowcow są w polskich
  sądach, notariacie i w prokuraturze..

  A jak chcesz fałszerstwa odkręcić, domagając sie wiarygodnych dokumentów to następne zastępy kryzowcow bedą kręcić mataczyc i po latach udreki, kosztów jesteś w punkcie wyjściowym. Polak nie zasługuje według tej bandy okupujacym urzędy społecznego (nie)zaufania na traktowanie zgodnie z prawem..

  Muszę Cię zapewnić, ze wszyscy ci kryzowcy, których nazwiska mamy w naszych przekreconych dokumentach nadal są aktywni, sowicie opłacani przez polskiego podatnika
  I szkodzą na pewno bezkarnie innym. Nasza sprawa datuje sie z lat osiemdziesiątych więc
  mamy ciągłość bezprawia, bezkarności..

  0
 2. ta morda ubecka to jakby krzyżówka orangutana z kozą.

  0
 3. no i wzrok szukający i błagający o rozum. Oto te poparchate bolszewickie elyty, z rodowodem z kołchozowych chlewni.

  0
 4. Polska państwem prawa..jeśli ktoś jeszcze tak myśli to proszę przeczytać ten komentarz.
  Wczoraj zostałem skazany na 1 rok pozbawienia wolności (bezwzględnego) za to że prawdopodobnie uratowałem życie mężczyźnie, którego katowały na ziemi dwa policyjne śmiecie. Za zwrócenie im uwagi by przestali go okładać tonfami, sam zostałem zaatakowany przez jednego z nich.. skończyłem najpierw w szpitalu z roztrzaskaną głową po czym w areszcie z zarzutami napaści na funkcjonariuszy..Powszechnie wiadomo że ciężko ( a wręcz nie możliwe jest) udowodnić winę czy kłamstwo kutasowi z resortu. Mój adwokat zgłosił sprawę przekroczenia uprawnień przez śmieci do prokurwatury, gdzie po uprzednim wezwaniu udali się na przesłuchanie moi oprawcy. Oczywiście wymyślili historię jak to niczym Bruce Lee ich napadłem i wylądowali w szpitalu MSWiA z 10% uszczerbkiem na zdrowiu..jednak każdy z nich to samo zdarzenie opisał nie co inaczej a jednak prokurwatura sprawę umorzyła…Stając przed sądem jeden z owych funkcjonariuszy przedstawił jeszcze jedną wersję zdarzeń a drugiego dopadła amnezja..Tak wiec ratując życie człowiekowi, zostałem skazany na podstawie rozbieżnych zeznań “poszkodowanych” , moich zeznań, i zeznań 5 przypadkowych świadków zdarzenia..którzy przedstawili jedną prawdziwą wersję.
  Pozdrawiam

  0
 5. Avatar maruder

  Polska nie jest państwem prawa i demokracji.
  Tutaj nadal zasiadają aparatczycy i świnie z okresu PRL mający za zadanie mataczyć i kryć przestępstwa kolegów.
  Bezwzględnie naprawę RP należy rozpocząć o SUROWEGO osądzenia i ukarania tych zgnilców.
  Nadejdzie sprawiedliwość będzie Polska przed P.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816