Bez kategorii
Like

Udaremniono zamach na Komorowskiego

20/11/2012
403 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Zatrzymano w Krakowie zamachowca, który miał się zamachnąć na prezydenta Komorowskiego lub sejm, a może Sejm. Bo nie wiem czy chciał wszystkich 460 posłów wysadzać czy tylko budynek.

0


Dzielne chłopaki z ABW udaremniły zamach na prezydenta lub sejm. No tego jeszcze nie grali. Aż ciśnie się na usta – jaki prezedent – taki zamach. Tuska nie było w kraju. Tak na wszelki wypadek.  Nie wiem kim jest zatrzymany, mam nadzieję, że ma mocne alibi bo się człowiekowi zbierze, za wszystkie nieszczęścia od stworzenia świata.

Z drugiej strony, czy można wykluczyć zamach na najwyższe władze w Polsce? CZy perfekcyjnie umieszczone ładunki mogły wprowadzić anarchię i doprowadzić do interwencji wojsk obcych. Wszak zginąłby zwierzchnik sił zbrojnych. Te "siły zbrojne" to trochę nadużycie .. no ale niech tam. A

Może to tłumaczy obecnośc policji w strojach wojennych w dniu 11 listopada. Czyli tych w kamizelkach kuloodpornych i w zielonych hełmach.

Nie wiem w co gra włądza i służby specjalne, ale pierwsze wrażenie jest takie, że coś chłopakom nie wyszło. Nie dało się sprowokować narodowców i trzeba teraz coś z tym zgniłym jajem w postaci potencjalnego zamachu zrobić. Nie udało się wrobić narodowców to trzeba kogokolwiek bo łby polecą. To juz nie jest szyte grubymi nićmi tylko sznurem.

no i wybieram dział "Niekonwencjonalne" . mimo wszystko – chociaż staliśmy – jak twierdzą media – o krok od tragedii narodowej.

Inne zapisy autora:

0

SZUKAM

wszystko co warte poruszenia

74 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758