Komentarze dnia
Like

Ucz się, bo pójdziesz do… liceum!

22/11/2013
691 Wyświetlenia
6 Komentarze
42 seconde czytania
Ucz się, bo pójdziesz do… liceum!

W Krakowie po przeprowadzeniu badań jakości edukacji krakowskich szkół okazało się, że połowa gimnazjów i dwie trzecie liceów ma ujemny wskaźnik EWD (Edukacyjnej Wartości Dodanej). Tłumacząc na język polski oznacza to, że połowa gimnazjów i większość krakowskich liceów zamiast czynić uczniów mądrzejszymi i czegokolwiek nauczyć ogłupia ich i jeśli czegokolwiek uczy, to ćpania, “tęczowego” seksu, “tolerancji płciowej”, przemocy wobec rówieśników, a także nauczycieli.

0


Za mojej młodości mówiono młodym ludziom: “Jak się nie będziesz uczył, to pójdziesz do zawodówki”. Teraz można straszyć uczniów, że pośle się ich do liceum. Jedno jest pewne, odpowiedzialnych za reformy edukacyjne i obecny stan szkolnictwa należałoby sprawiedliwie osądzić. Rodzice zaś powinni się zastanowić, czy nie lepiej dziecko posłać do zawodu zamiast do szkoły, w której może je czekać ogłupienie połączone z demoralizacją.
Żurek Janusz

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Janusz Żurek http://opty.org

Z urodzenia (1949) optymista, z wykształcenia inżynier elektryk (AGH), z zawodu elektronik, z poglądów liberalny (wolnościowy) konserwatysta.

136 publikacje
739 komentarze
 

 1. Avatar Jan Kochanowski (Can.)

  Odezwa do tak zwanych Polakow w kraju nad Wisla:

  90 % z was odstrzelic, a z pozostalym przy zyciu 10 % zaczac budowac od nowa.

  P.S.
  Polacy nad Wisla to sowieckie pustaki w Europie.

  0
 2. Jak na razie program chyba wygląda odwrotnie. 10% odstrzelić lub wysłać z granicę, a z pozostałych stworzyć bezmyślne roboty do roboty.
  Żurek Janusz

  0
 3. I jak widać z informacji przekazanych w artykule proces przerabiania Polaków na bezmyślne automaty zawodowe przebiega zgodnie z założonym planem. Tych mądrzejszych i sprytniejszych wyśle się jeszcze ze 2mln za granicę, resztę zgnoi w więzieniach lub wystrzela i już można będzie “budować od nowa” według wizji Jana Kochanowskiego z (Can.), a może raczej z Moskwy, Berlina, czy Tel a Viv-u.
  Żurek Janusz

  0
 4. Za nim zaczniesz osądzać zastępując Konstytucyjne Sądy spójrz w lustro… może to Twoja wina, że Twoim krajem źle zarządzali Twoi przedstawiciele?

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816