Ludzie i Organizacje
Like

Uchodźcy z Afryki – materiały programowe

16/10/2020
489 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Na południu Afryki przebywa ca 3,5 miliona osób, których życie jest zagrożone i których należy jak najszybciej sprowadzić do Europy. Komisja Europejska na pewno by się uradowała gdyby Polska zadeklarowała przyjęcie 3,5 mln uchodźców z Afryki.

0


Na południu Afryki przebywa ca 3,5 miliona osób, których życie jest zagrożone i których należy jak najszybciej sprowadzić do Europy. Komisja Europejska na pewno by się uradowała gdyby Polska zadeklarowała przyjęcie 3,5 mln uchodźców z Afryki. Może daliby na to jakieś pieniądze, dlatego proponuję, aby na razie nie mówić im, że ci uchodźcy są biali.
Byłoby dobrze wykorzystać PLL LOT do stworzenia, w tym celu, mostu lotniczego, co poprawiłoby znacząco kondycję finansową naszego narodowego przewoźnika, który z powodu COVID-19 ponosi znaczące straty (COVID-19 spowodował katastrofę. Prezes LOT-u o pomyśle na przetrwanie linii lotniczej).
Tak się składa, że jest szansa aby loty w obie strony były z pasażerami, bo na Lampeduzie są uchodźcy, którzy pilnie powinni wrócić na swój kontynent i którzy mogliby znaleźć schronienie w obszarach RPA, Namibii, Zimbabwe, Lesotho, Suazi, Mozambiku, Angoli, Zambii, Botswany oraz Kenii, opuszczanych przez Afrykanerów.
Przyjęcie przez Polskę 3,5 mln Afrykanerów, to nie będzie wielki problem logistyczny i demograficzny, bo większość z nich ma europejskie korzenie i szybko i chętnie rozjedzie się do krajów pochodzenia swoich przodków. Natomiast ci co ewentualnie zostaną w Polsce mogą uzyskać zatrudnienie we FRONTEX-ie, szczególnie że dobrze się znają na sprawie.

Inne zapisy autora:

0

Pawel Urbanski
Pawel Urbanski https://albicla.com/NIONPL

60 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816