Bez kategorii
Like

Tysiąc chce 130 tysięcy

26/04/2012
283 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Poprawność polityczna i ludzie rozumni w natarciu. W dalszym ciągu pałka poprawności politycznej wali po łbach , tym razem padło na katolickiego publicystę Tomasza Terlikowskiego. Zdaniem ludzi rozumnych katolicyzm ma okazje by siedziec cicho.

0


Nagonka trwa. Każdy sposób , żeby zamknąć usta niepoprawnie myślącym jest dobry. Ponieważ , Adam Michnik dał przykład jak to robić, w jego ślady idą inni. Nie polemika ale sąd i to najlepiej rozgrzany powinien decydować o winie czy niewinie.  Określenie cham, faszysta, oszołom , ciemnogród, bydło, frustraci , nekrofile , itd.,  to tylko kilka przykładów określenia katolików i prawej strony są  zdaniem ludzi rozumnych dopuszczalne, natomiast niedopuszczalne jest nazwanie  współpracownika UB konfidentem , pederasty pedałem , zdrajcy zdrajcą czy potępienie moralne zwolenniczek aborcji.

Nie ma przypadków , po ogromnym sukcesie katolików i opozycji których kilkadziesiąt tysięcy pojawiło się w Warszawie w obronie wolności słowa i TV TRWAM , do boju ruszyli propagandowi harcownicy.  

T. Lis przedstawił Macierewicza jako Bin – Ladena, Olejnik ,  mówiła coś o pisuarowskiej telewizji , Rucińska z IAR Radio Maryja i TVP Trwam porównała do kiły i rzeżączki , Orłoś w TVP manipuluje słowami E.Stankiewicz z jej przemówienia z 21 kwietnia, itd.

Salon , instrumentalnie traktuje swoich wyznawców , tak jest z Bolkiem  i tak jest z panią Tysiąc.

Zastanawiam się czy ta pani spojrzy w oczy swojemu dziecku , dziecku , które miało być wyskrobane. Teraz pani Tysiąc  służy jako pałka do walenia katolickiego publicysty T.Terlikowskiego.

Pani Tysiąc chce 130 tys. zł od publicysty , za porównanie jej do Eichmana. Terlikowski temu zaprzecza , mówiąc ,że czyn ten a i owszem potępił jako  „moralne obrzydliwy” i to podtrzymuje , ale stanowczo odżegnuje się od tego , żeby porównywać panią Tysiąc do Eichmana.  Pni Tysiąc  chce 100 tys zł zadośćuczynienia dla siebie i 30tys. na fundację.  Zastanawiam sie czy załozenie kolejnego knebla katolikom się uda ?

http://wpolityce.pl/wydarzenia/27375-alicja-tysiac-pozwala-tomasza-terlikowskiego-zada-przeprosin

http://wpolityce.pl/wydarzenia/27408-terlikowski-o-manipulacjach-alicji-tysiac-jedynym-sensownym-wyjasnieniem-jest-chec-uprzykrzenia-mi-zycia-sklonienia-mnie-do-milczenia

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816