Bez kategorii
Like

Tyle razy im mówiłem. Prawicowi, prawicowi!

28/01/2013
630 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

– Usiądź Adam po co te nerwy?

0


 

– No zobacz Jarek cholera tylko u nas jedyny, prawidłowy link. Patrz "Gniot i tyle". Prawicowi dziennikarze o filmie National Geographic "Śmierć prezydenta". A na tym portalu gdzie mamy przyjaciół i tym drugim. No zobacz sam "Komentatorzy krytykują film "Śmierć prezydenta". Na tym drugim "Edmund Klich o filmie National Geographic o Smoleńsku: historia na tróję!". A mówiłem wtłaczałem do tych durnych łbów prawicowi, prawicowi!

– Adam zaczynasz się jąkać naprawdę się nie denerwuj.

– Jak mam się nie denerwować? Taki słoik co dla niego piszemy od ponad 20-tu lat wtedy głupieje ma niejednorodny przekaz. Jeszcze mu się myślenie włączy. Bo raz prawicowi i wie o co chodzi to te pisowskie szuje dziennikarskie narzekają. A czyta komentatorzy, Klich co to był zawsze na bazie i po linii. Ma wtedy dysonans poznawczy. Jeszcze zacznie podejrzewać, że ten film to bajka jakaś jest. A my tu tyle wysiłku włożyliśmy w to żeby te lemingi wierzyły, że to jedyna słuszna prawda.

– No czasem się zdarza Adam. Nie możemy wszystkiego kontrolować.

– Jak nie? Bo zaraz wyślę Stasińskiego do TVN-u a ten jak im pojedzie der onetem.pl to się w gacie zesrają. Ma już doświadczenie z der dziennikiem. Każde głupstwo powie jak mu każę.

– Ale Adam on i tak się stara w tych lożach prasowych i tak dalej.

– Za mało się stara widać. A teraz idź muszę porozmawiać z tymi durniami z onetu i wp. Jak nie wiedzą jaki dać tytuł linkowi niech do nas dzwonią. Cholera zawsze muszę wszystko robić sam. Od czego ja was mam jako zastępców?

– No czuwamy, koordynujemy. Czasem nawet się coś napisze.

– O kant potłuc to wasze pisanie. Miała być demokracja a tu każdy publikuje co chce. Idź już jak zwykle beze mnie się nie obejdzie.

Parę minut później

– No mówiłem, pisałem, napominałem prawicowi, prawicowi a co wyście dziś dali? Że komentatorzy? Komentatorzy mogą być i nasi. I mało mnie obchodzi, że zatrudniacie studentów za 500 złotych za miesiąc. Aż tyle im dajecie? My naszych zatrudniamy za 400 złotych za miesiąc i jakoś wiedzą jaki tytuł linka dać. A w razie czego przysyłajcie ich do nas na przeszkolenie. Damy im taki wycisk ideologiczny na naszych korytarzach pionowych i poziomych, że obudzeni o trzeciej w nocy będą recytować prawicowi, prawicowi.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,13307543,_Gniot_i_tyle___Prawicowi_dziennikarze_o_filmie_National.html

wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html

wiadomosci.onet.pl/kraj/komentatorzy-krytykuja-film-smierc-prezydenta,1,5405725,wiadomosc.html

0

frank drebin

Zlosliwy jak go cos wkurzy.

393 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758