Bez kategorii
Like

TW Michaliki chcą nas upodlić

26/08/2012
399 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Komorowski, gauck, michalik, cyryl tarzajacy sie w blocie. Wszystko przy dzwiekach hitow kory i dody. Transmisja live w hd i dolby w rzadowych telewizjach prowadzona przez olejnik i lisa, ktorzy wlasnie przyjeli komunie.

0


 

Jeżeli wielbiciele KGB i SB odziani w purpury, a zapewne w większości współpracownicy, chcą pojednania z ruskimi, to niech spadają do Moskwy całować dupę Cyrylowi. I niech już tam zostaną na zawsze. Nie ma mowy o żadnym pojednaniu bez przeproszenia za wymordowanie milionów Polaków, bez wyjaśnienia 10 kwietnia 2010 r.! Dość! Nie będzie mi żaden kościelny hierarcha wmawiał pojednania z naszym śmiertelnym wrogiem, swołoczą, która tylko czyha, by nas wyrżnąć. Chcą purpuraci mieć puste kościoły, to będą je mieli. 9 września, jeśli ktoś zdzierży wysłuchać bredni o pojednaniu, to na tacę najlepiej niech wrzuci kopiejki.
Trzeba przyznać, że rękami agentów w purpurach ruscy osiągnęli cel-zdezawuowali w oczach wiernych rolę Kościoła w Polsce, jako ostoi patriotyzmu, prawdy i wolności.
Niejako PS. zamieszczę w całości jeden z komentarzy z dzisiejszej niezależna.pl autorstwa nico44:” Nie moge sie doczekac kolejnej edycji tego wielkiego wydarzenia. Komorowski, gauck, michalik, cyryl tarzajacy sie w blocie. Wszystko przy dzwiekach hitow kory i dody. Transmisja live w hd i dolby w rzadowych telewizjach prowadzona przez olejnik i lisa, ktorzy wlasnie przyjeli komunie. Rownoczesnie uroczysta msza z klasztoru na Jasnej Gorze, palikot, michnik, kalisz, biedron i grodzka w roli ministrantow. Ambasador rosji, szef fsb, general jaruzelski i dukaczewski przystepujacy do pierwszej komunii. Co na to wierni?. Garstka lemingow oraz osob starszych, ktorzy niewiele rozumieja, co sie dzieje. Poza tym puste koscioly. Msze tylko online z udzialem hierarchii, urzednikow panstwowych, emerytowanych funkcjonariuszy sb, zomo i ormo. Ktos powie, ze przesadzam, ze moja wizja jest surrealistyczna, ze wiara w Chrystusa zwyciezy. Pewnie tak, ale nie jest do tego nikomu potrzebny episkopat i jego marksistowsko-leninowscy partnerzy.”

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Mirek

Czem sie dzieje, ze lud, co tyle ukochal ziemie swoja, który na jej oltarzu zlozyl tyle ofiar i poswiecen (...)czem sie dzieje,ze naród taki przyszedl do upadku? K. Libelt O milosci ojczyzny

324 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758