POLSKA
Like

TV Schizofrenia

26/01/2014
993 Wyświetlenia
5 Komentarze
2 minut czytania
TV Schizofrenia

. CZY ŻYDZI z POLSKI mogą PRZYCZYNIĆ SIĘ do wywołania WOJNY DOMOWEJ na UKRAINIE ?!! ***** . Oglądanie telewizji Republika może mieć niebezpieczne skutki. Człowiek słucha, ogląda i ma poczucie popadania w schizofrenię. Widzę przeto relację z Ukrainy, w których to relacjach Republika wyjątkowo się lubuje. I widzę przemawiającego płomiennie Wildsteina i uczepioną jego boku Stankiewicz. Fakt, średnio fajny widok, ale to nie wszystko. Bo ten Wildstein mówi między innymi coś takiego: . „UKRAIŃCY nie PODDAWAJCIE się, WALCZCIE DALEJ, bo MOŻECIE być WOLNYM KRAJEM, tak jak WOLNYM KRAJEM jest POLSKA“. . O kurcze, myślę sobie, źle słyszałem, albo słyszę tak jak chcę słyszeć. Przeto raz jeszcze ze szpiega ten fragment przywołuję. No, nie ma bata, tako prawi Wildstein i nie […]

0


wildstein i żydowska republika

.

CZY ŻYDZI z POLSKI mogą PRZYCZYNIĆ SIĘ do wywołania WOJNY DOMOWEJ na UKRAINIE ?!!

*****

.

Oglądanie telewizji Republika może mieć niebezpieczne skutki. Człowiek słucha, ogląda i ma poczucie popadania w schizofrenię. Widzę przeto relację z Ukrainy, w których to relacjach Republika wyjątkowo się lubuje. I widzę przemawiającego płomiennie Wildsteina i uczepioną jego boku Stankiewicz. Fakt, średnio fajny widok, ale to nie wszystko. Bo ten Wildstein mówi między innymi coś takiego:

.

UKRAIŃCY nie PODDAWAJCIE się, WALCZCIE DALEJ, bo MOŻECIE być WOLNYM KRAJEM, tak jak WOLNYM KRAJEM jest POLSKA“.

.

O kurcze, myślę sobie, źle słyszałem, albo słyszę tak jak chcę słyszeć. Przeto raz jeszcze ze szpiega ten fragment przywołuję. No, nie ma bata, tako prawi Wildstein i nie chce być inaczej. I to jest właśnie ta schizofrenia.

.

Bo przecież na okrągło słyszę, od tegoż Wildsteina, od tej Stankiewicz, kiedy tylko nie są w Kijowie, a także od ich rozlicznych przyjaciół, tłumnie zaśmiecających studio Republiki, że Polska to kraj w skrajnej niewoli, który o niepodległość ze wszech sił musi walczyć, że gorzej tu niż za komuny, a może nawet gorzej niźli za zaborów bywało.

.

A tu nagle w tym Kijowie Polska wyjątkowo wolnym krajem się mieni, z którego nawet Wildstein jest dumny. No, przecież jak na dłoni widać, że coś tu nie gra. A co nie gra nie chce pisać, bo na bank Salon to ocenzuruje.

.

za: http://revelsteinpost.salon24.pl/

.

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/26/tv-schizoferenia/

.

.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816