Bez kategorii
Like

Tusku k………. zrób coś

17/01/2013
403 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Gdzie spojrzeć tam padaczka. Zwolenników rządu coraz mniej , prognozy gospodarcze ponure, dzieci coraz mniej , dług publiczny rośnie, bezrobocie też. Całe szczęście jest jeszcze Angela i pułkownik , oni podadzą pomocną dłoń.

0


Tak zareagował prof. Hartman na ogłoszone wyniki sondażu w jednej z gazet w ubiegłym roku http://wpolityce.pl/artykuly/37802-jeden-sondaz-powoduje-panike-w-obozie-rzadzacym-prof-hartman-dramatycznie-apeluje-tusku-k-zrob-cos na twitterze. Niestety , dla Śród, Hartmanów , Kuczyńskich, nie był to jednorazowy skok. Mimo pracy całego przemysłu propagandy nastroje Polaków są coraz gorsze  http://wpolityce.pl/wydarzenia/44942-dolowanie-tuska-juz-ponad-polowa-polakow-zle-ocenia-premiera-rzad-ma-wiecej-przeciwnikow-niz-zwolennikow .

 

Zostaje jedno pytanie , co może zrobić Tusk i jego cyrkowcy  , żeby im skoczyło. Może fiknie koziołka , może zaśpiewa, może obieca  tylko co ? Japonia już była , Irlandia też , pozostaje iść w drugą stronę, obiecać  drugą Albanię albo Mołdawię , albo pracę do 70 roku życia , dla każdego. Magda Madzi już nie przykuwa uwagi , może Doda , tam chociaż jest na czym zawiesić oko. Mordercy i bandyci za kierownica , raczej Tuskowi nie pomogą , młodzi wykształceni z dużych miast  też nie , bo większość z nich wyjechała za chlebem.

Co pozostało Tuskowi ?  ano GW, Polityka, Wprost , Newsweek , przyjaciele z telewizji , służby , trochę elyt i ałtorytetów  no i chyba płk Putin i frau Angela.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816