HYDE PARK
Like

Tuskowe “prawdy objawione”

22/05/2014
665 Wyświetlenia
1 Komentarze
56 seconde czytania
Tuskowe “prawdy objawione”

PDT twierdzi, że wygrana PIS w wyborach do PE, to klopoty dla Polski; prawda (jak zwykle w jego wypowiedziach) jest odwrotna.

To rząd PIS, a nie pański rząd, panie Tusk uzyskał te dotacje z UE, które w dużym stopniu pański rząd zmarnotrawił. To, co jest przewidziane w nowej perspektywie budżetowej, to jak dotąd, są to pieniądze wirtualne – jeszcze może się dużo zdarzyć. A zdarzy się zapewne to, że koszty (dla Polski) z podpisanego przez pana pakietu energetyczno-klimatycznego pochłoną z nadwyżką wszelkie korzyści płynące z UE.

0


 

Nie prowadzi pan samodzielnej polityki zagranicznej – stara się pan, panie Tusk wyczuwać trendy i być nawet zagończykiem, czy prowodyrem, ale brak panu tego wyczucia i odbija się pan od ściany, do ściany. Inicjatywa wspólnego europejskiego paktu energetycznego dowodzi, iż nie ma pan bladego pojęcia o zasadach na jakich zawiera się (i dotrzymuje) kontrakty handlowe, szczególnie międzynarodowe. Jedyna korzyść dla Polski z tej pańskiej inicjatywy, która nie ma najmniejszych szans na realizacje, to ostateczny brak poważnego traktowania pańskiej osoby na międzynarodowych forach. Pańskie rządy, to spadek po równi pochyłej międzynarodowego znaczenia Polski, to nieszczęście dla Polski…

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Janusz40

337 publikacje
31 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816