NEWS
Like

Tusk wykańcza wszystkich – teraz czas na dr Laska

11/05/2013
1103 Wyświetlenia
4 Komentarze
57 seconde czytania
Tusk wykańcza wszystkich – teraz czas na dr Laska

Wszyscy znamy historię wykańczania konkurencji przez Donalda Tuska. Począwszy od jego współpracy w odwołaniu rządu Jana Olszewskiego poprzez pozbycie się Piskorskiego, Olechowskiego, Rokity, śp. Płażyńskiego oraz w ostatnim czasie Schetyny, Gowina i nie pomijając śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego.     Teraz nastał czas na dr Laska. Na dobry początek polecam lekturę notki :   Szczęśliwa trzynastka Platformy Obywatelskiej   Opracowanie dotyczące sposobu na pozbycie się dr Laska przez Donalda Tuska jest w toku, ale o tym w następnej notce, już wkrótce.   PS. Aby zrozumieć na czym ten myk polega, należy zapoznać się na dobry początek  z wskazaną notką.   Inne zapisy autora: Bolek, Trybunał Konstytucyjny i inne relikty komunyPatologia konstytucyjnaStonoga o morderstwie LepperaProkuratorzy murem za SeremetemMłodzież chce zmian – […]

0


Wszyscy znamy historię wykańczania konkurencji przez Donalda Tuska. Począwszy od jego współpracy w odwołaniu rządu Jana Olszewskiego poprzez pozbycie się Piskorskiego, Olechowskiego, Rokity, śp. Płażyńskiego oraz w ostatnim czasie Schetyny, Gowina i nie pomijając śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 

modliszka 

Teraz nastał czas na dr Laska. Na dobry początek polecam lekturę notki :

 

Szczęśliwa trzynastka Platformy Obywatelskiej

 

Opracowanie dotyczące sposobu na pozbycie się dr Laska przez Donalda Tuska jest w toku, ale o tym w następnej notce, już wkrótce.

 

PS. Aby zrozumieć na czym ten myk polega, należy zapoznać się na dobry początek  z wskazaną notką.

 

Inne zapisy autora:

0

Polaczok
Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816