Bez kategorii
Like

Tusk przykrywa Jaruzelskiego

16/03/2011
184 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Stan wojenny niekonstytucyjny? Tusk więc postanawia odwrócić uwagę od tego newsa. Rzuca na front samego siebie i ogłasza, że przyjęta przez PO ustawa może cenzurować Internet. Znając życie w POlsce, zaraz włączy też w ratowanie Jaruzela swoją córkę Kasię, blogerkę, nie margarynę. "Odpieprzcie się od generała" – powiedział A. Michnik. I Trybunał Konstytucyjny słuchała, słuchał. 20 lat. Aż tu w w 2008 śp. Janusz Kochanowski, Rzecznik Praw Obywatelskich, skierowała sprawę do TK. PO 3 latach (sci!), rok po śmierci RPO, TK już nie miał wyjścia i ogłosił:  "Dekrety Rady Państwa PRL wprowadzające stan wojenny w 1981 r. były niekonstytucyjne" (źródło: Rzepa). D. Tuskowi zlały się jakoś w mózgu dwa hasło: "odpieprzcie się od generała" i "stan wojenny niekonstytucyjny". I nakazał […]

0


Stan wojenny niekonstytucyjny? Tusk więc postanawia odwrócić uwagę od tego newsa. Rzuca na front samego siebie i ogłasza, że przyjęta przez PO ustawa może cenzurować Internet. Znając życie w POlsce, zaraz włączy też w ratowanie Jaruzela swoją córkę Kasię, blogerkę, nie margarynę.

"Odpieprzcie się od generała" – powiedział A. Michnik. I Trybunał Konstytucyjny słuchała, słuchał. 20 lat. Aż tu w w 2008 śp. Janusz Kochanowski, Rzecznik Praw Obywatelskich, skierowała sprawę do TK. PO 3 latach (sci!), rok po śmierci RPO, TK już nie miał wyjścia i ogłosił:  "Dekrety Rady Państwa PRL wprowadzające stan wojenny w 1981 r. były niekonstytucyjne" (źródło: Rzepa).

D. Tuskowi zlały się jakoś w mózgu dwa hasło: "odpieprzcie się od generała" i "stan wojenny niekonstytucyjny". I nakazał chłopakom od PRopagandy PO za nasze pieniądze "przykryć" ten news czymś dla młodych, wykształconych. I wymyślili: Tusk ogłasza bizantyjsko-wschodnie rozwiązanie: sam sprawdzę wszystkie przepisy dotyczące Internetu w nowelizacji ustawu o mediach, która właśnie przyjął… cały klub PO (źródło: nE).

Odpieprzcie się od Tuska – powiedział A. Wajda. Ciekaw, co, kto teraz szykuje…

P.S.

Jak ładnie wyrok TK przykrywa gazetai tok fm – stanem zdrowia Jaruzela.

A o stanie zdrowia ofiar, kalek stanu wojennego – żadnego newsa….

 

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Bez kozery

NULL

30 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816