Bez kategorii
Like

Tusk: Pomyłka czy falszerstwo aktu prawnego?

27/09/2011
334 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Pomyłka czy oszustwo w Zarządzeniu Nr 134 Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 listopada 2007 r. oraz dalsze łamanie prawa wynikające z tego sfałszowanego zarządzenia?

0


 

 

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

00-583 Warszawa,

Al. Ujazdowskie 1/3

 

faks: (22) 625 26 37 sjp@kprm.gov.pl , kontakt@kprm.gov.pl,

Julia Pitera

Sekretarz stanu, Pełnomocnik Rządu 

ds. Opracowania Programu Zapobiegania Nieprawidłowościom w Instytucjach Publicznych

 

SJP 571-407/11                                                                                                                                    Duisburg 26.09.2011

Dotyczy nieprawidłowości działania KPRM i biura pełnomocnika Premiera Rządu RP, Pana Władysława Bartoszewskiego. Moje pismo z dnia 14.09.2011

Obecnie: Sprawa dokonania oszustwaw Zarządzeniu Nr 134 Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 listopada 2007 r. oraz dalszego łamania prawa wynikających z tego sfałszowanego zarządzenia. Wniosek o wyciągniecie konsekwencji służbowych i karnych w związku z umyślnym fałszowaniem państwowego dokumentu.

Szanowna Pani Minister, Szanowni Państwo, 

jak inaczej, jeżeli nieuczciwością, łamaniem prawa, można nazwać pod konkretna osobę,fałszywego profesora, wydane ZARZĄDZENIE Nr 134 PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 20 listopada 2007 r. w sprawie ustanowienia Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów do Spraw Dialogu Międzynarodowego: „3. Funkcję Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów do Spraw Dialogu Międzynarodowego pełniprof.Władysław Bartoszewski.”

Przecież trudno podejrzewać w tym akcie prawnym pomyłkę, skoro pan Premier Donald Tusk tej pomyłki nie skorygował najpóźniej po tym, jak niemiecki rząd usunął panu Władysławowi Bartoszewskiemu fałszywy profesorski tytuł i zapewne na skutek tego pan Władysław Bartoszewski chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej w Niemczech, przyznał się w niemieckiej gazecie publicznie do tego, że profesorem nie jest.  

Premier Tusk nadal promuje nieuczciwość, promując na stronie KPRM pana Bartoszewskiego, autora książki jako profesora, który nim nigdy nie był i nie jest. Ta demonstracja uczciwości rozumianej na sposób pana premiera Tuska i jego pełnomocnika Władysława Bartoszewskiego, który nie podaje w jego własnych oświadczeniach o majątku dochodów z jego książek i dewizowych wielodziesięciotysiecznych nagród, który zarobkował jako profesor doktor habilitowany na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, jest jak się okazuje, nadal wzorem „uczciwości” dla KPRM. Pomimo niezgodności Aktu Prawnego RP z polskim prawem. 

Wnoszę więc  dodatkowo oficjalnie i zasadnie o wykreślenie tego niegodnego, fałszywego tytułu używanego przez KRPM, Pana Premiera Donalda Tuska, z Zarządzenia Nr 134 Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 listopada 2007 r. oraz ze wszystkich publikacji o panu Władysławie Bartoszewskim i powiadomienie mnie o pozytywnym rozpatrzeniu mojego wniosku w trybie administracyjnej decyzji i zaznaczam, że na mój wniosek została również dokonana przez niemiecki rząd poprawka, to znaczy likwidacja wyżej wymienionego fałszywego tytułu panu Bartoszewskiemu pod numerem sprawy GZ: E08-321.00 POL/SE/Kraszewski. Wiec musi to być możliwe również w Polsce.

https://picasaweb.google.com/103276500901870856122/ProfesorZostalBartoszewskiemuWykreslonyPrzezNiemcow?authuser=0&feat=directlink

http://bip.kprm.gov.pl/portal/kpr/9/88/Pelnomocnik_Prezesa_Rady_Ministrow_do_Spraw_Dialogu_Miedzynarodowego.html

http://www.zdp.kprm.gov.pl/akty-prawne

http://www.zdp.kprm.gov.pl/sites/default/files/zarzadzenie_prm_20_11_07.pdf

Z wyrazami szacunku

 

Mirosław Kraszewski

 

Do wiadomości: Prokuratura, CBA, NIK, Ministerstwo Sprawiedliwości,     media

 

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816