POLSKA
Like

Tusk leje łzy nad € i Kaczyńskim.

06/07/2013
433 Wyświetlenia
5 Komentarze
5 minut czytania
Tusk leje łzy nad € i Kaczyńskim.

Wredne społeczeństwo nie pozwala Tuskowi dotrzymać choć jednej obietnicy. A obiecał w roku 2008,  że wprowadzi Polskę do strefy trefnego pieniądza nie później niż w zeszłym roku. Oczywiście winny jest też i Kaczor, który w Sejmie blokuje wszystko. Wszystkiemu winni obywatele i opozycja, która rozsiada się w parlamencie i blokuje zmiany w Konstytucji. Swoje żale Premier wylewa w rękawy panów redaktorów wiodącej gazety. (Reuters) – Poland will not be able to join the euro for possibly another decade because the government lacks a sufficient majority to approve the changes needed to its constitution, Prime Minister Donald Tusk said. Teraz podobno czeka nas perspektywa roku 2020 , bowiem wybory roku 2015 nie zapowiadają się dla Tuska optymistycznie. ” Nie wejdziemy do […]

0


Wredne społeczeństwo nie pozwala Tuskowi dotrzymać choć jednej obietnicy. A obiecał w roku 2008,  że wprowadzi Polskę do strefy trefnego pieniądza nie później niż w zeszłym roku. Oczywiście winny jest też i Kaczor, który w Sejmie blokuje wszystko.

Wszystkiemu winni obywatele i opozycja, która rozsiada się w parlamencie i blokuje zmiany w Konstytucji. Swoje żale Premier wylewa w rękawy panów redaktorów wiodącej gazety.

(Reuters) – Poland will not be able to join the euro for possibly another decade because the government lacks a sufficient majority to approve the changes needed to its constitution, Prime Minister Donald Tusk said.

Teraz podobno czeka nas perspektywa roku 2020 , bowiem wybory roku 2015 nie zapowiadają się dla Tuska optymistycznie.

Nie wejdziemy do strefy euro bez zmiany konstytucji.Ale nie mamy potrzebnej większości dzisiaj, imam przeczucie , że nie będziemy mieli nniezbędnej większości w nastepnej kadencji,”- mówi Tusk.

Jakoś nie przechodzi mu przez usta , że po pierwsze Polska nie spełnia wymagań Unii aby przyjąć euro . Także perspektywa ,że te wymogi kiedykolwiek spełnimy zaczyna się oddalać w miarę jak kończą się możliwości kreatywności księgowego Vincenta.

Tusk brnie dalej i mówi: ” Jesli chcecie abym przegrał wybory, wtedy proszę, wmówcie mi abym zrobił cos czego ludzie się obawiają.. Pamietajcie o tym że eurozona pozostaje w trakcie głębokiej odnowy

Na przeszkodzie wszystkiemu stoi oczywiście Kaczyński , który czai się aby porwać wladzę i samemu Polskę wprowadzić do strefy euro tak jak wprowadził ją do Europy.

Polska ma świetną reputację i budzi duże zaufanie w Brukseli. Jak mówimy, że naszym celem jest euro, choć perspektywa się wydłuża, to nasi europejscy partnerzy nam wierzą. Zresztą nie specjalnie mają wyjście, bo alternatywą jest PiS – jawny przeciwnik nie tylko przystąpienia do euro, ale też całego projektu europejskiego. To my wprowadzimy Polskę do strefy euro, a nie Kaczyński” grzmi Tusk.
Oskarżenia Kaczyńskiego lepiej nawet brzmią w duecie. Oto próbka:
” Tusk: Wyzwanie się nie zmieniło, bo nie zmienił się Jarosław Kaczyński. Znamy go wszyscy ponad 30 lat i wiemy, że się nie zmienia.
Michnik: Zmienia się, ale na gorsze. (…)
Tusk: Codziennie słyszę, że PO wygrywa fuksem, bo strach albo kontekst. Czy naprawdę jestem takim szczęściarzem? “
W końcu Tusk wiesza na szyi Kaczyńskiego kamień młyński i wrzuca ich obu do wody:
Łysi skandujący “wyp…” do prof. Baumana czy katujący dzieci w Białymstoku, kibole, radykalni narodowcy (…) to – chciane albo nie – dzieci Kaczyńskiego
Ciekawe czyimi dziećmi byliby np. RUDZI – krzyczacy do Baumana ?
No takiej hucpy już dawno na polskim podwórku nie było. Ale po takim dictum można już zupełnie popuścić wodze nienawiści i fantazji:
Dziś PiS wyprzedził nas w sondażach. Być może część elit otrzeźwieje i przestanie, jak w czarnych historycznych przypowieściach, de facto działać na rzecz Kaczyńskiego! (…) Tam są demony przeszłości i lęk przed przyszłością. To dobrze zdefiniowany elektorat
Co w prosty sposób prowadzi do szczęśliwego końca. Proroctwa pana Tuska wygladają nastepujaco:
Mam kilkuset świadków, gdy mówiłem dawno temu do parlamentarzystów PO, że w 2013 r. na pewno PiS nas przegoni. I że prawdziwy bój będzie w 2015 r. i że odzyskamy pozycję lidera na kilka miesięcy przed wyborami. Jestem o tym przekonany.Każdy miesiąc sprzyja wzrostowi narodowej odporności na Kaczyńskiego
Czyli okazuje się że obecna przewaga PiS to zasługa pana Premiera. Wynik przewidzianej i zaplanowanej taktyki jak w Toure de France. Teraz Tusk wiezie się Kaczyńskiemu ” na kółku” i przed metą jak zwykle przyspieszy.
Wszystko dobrze, tylko gdzie tu jest w pańskich plananch , panie Premierze, miejsce dla Polski. Przesłania ja panu Kaczyński ? Przecież nie należy on do 2 metrowych gigantów.
No i jak widać każdy pretekst, jak w tym przypadku wejście do strefy euro, jest dobry a pogadać o Jarku. Gdyby nagle Kaczyński zdecydował przejść na emeryturę Tusk i PO wpadliby w prawdziwe tarapaty. POtopili by się jak ślepe kocięta.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

935 publikacje
192 komentarze
 

 1. Avatar Damin

  Jeśli chodzi o wybory to Tusku powiedział , że na miesiąc przed planowanymi wyborami niejakie PO prześcignie PIS w popularności- ciekawe jak to zrobi- no chyba, że już serwery sowieckie są już przygotowane i czekają w użyciu. A to ośrodki odbębnią zgodnie, że Tusku wyprzedza Kaczyńskiego i wybory tak jak ostanie 2 wygrają serwery z Rosji. A Polacy- no cóż to jest taka demokracja. 2 ostanie wybory na Prezydenta i do Parlamentu wygrały serwery Tuska. A z Polakami ten rząd się nie liczy.

  0
 2. Avatar policjant łapówkarz

  księgowy vincent…..to jest dopiero klaun. Jaś Fasola przy nim wysiada.

  0
 3. precz z tym tUSKIEM… przeproś za krzywdy i zrujnowane życia, zapłać ze swoich kieszenie, a nie kupuj córeczce ubranka… po ulicy przez ciebie włóczą się z “nie wyboru” bezdomni bo wprowadzasz ustawy dla nich niekorzystne, ale dla ciebie tak… inwigilacja, posłuchy… wiesz co w trawie tUSKU grzmi, aby uchronić się przed zagrożeniem, wiesz dokąd iść, pech padł… nie wypalił ci pomysł wzięcia sobie pomówień wobec mnie do kampanii, zobaczysz tUSKU wszystkie największe stacje tv i radiowe, gazety i tabloidy jak fotografują moment złożenia pisma do Sądu Cywilnego, bo to że Państwo mnie poniżyło publicznie to raz, dwa też to zrobiłeś, ze swoich ust, myśląc swoim móżdzkiem, nie Państwowym, a wiec to ty będziesz płacił… a Elbląg i tWOJA obstawa i POstawa w strachu przed prawdą bo jesteś przegrany, boisz się ludu POLSKIEGO, wyrzuciłeś mnie z narodu obrażając publicznie, nie przepraszając, to tak jakbym już nie był tym POLAKIEM, a ty nim jesteś? DO PRAWDZIWEGO POLAKA wiele brakuje tUSKU tOBIE!

  0
 4. Avatar Balletinnes

  Ty Pasieko już sie nie ośmieszaj już jest Grudzień a zatrzymali cie w czerwcu. Jesteś śmiesznym Pajacem kogo ty nie pozwiesz haha Tuska , Komorowskiego.. Pozew Cywilny hahahah jak ciebie na bułkę nie stać:)

  0
 5. Avatar mowimy-oszustom-stop

  precz z tym Przemysławem Pasieko… przeproś za krzywdy i zrujnowane życia , zapłać ze swojej kieszeni, a nie chodzisz bezkarnie po ulicy .ludzie są zrujnowani psychicznie bo pomawiasz ich na każdym kroku ,i to bez podstaw . Inwigilacja, posłuchy… wiesz coś na ten temat Przemysławie Pasieko, bo to robisz klientom i, lub ,rozmawiając z każdą osobą aby potem to wykorzystać przeciwko tym , co potem pomawiasz ,wrzucając spreparowane nagrania . zobaczysz Przemysławie Pasieko wszystkie największe stacje tv i radiowe, gazety i tabloidy jak fotografują moment kiedy z Sądu nie wychodzisz do domu , za to, że nas poniżyłeś publicznie i w opinii publicznej ,nie myśląc swoim MAŁYM móżdżkiem .będziesz płacił… twoja postawa w strachu przed prawdą ,nie obroni cie siedząc przed laptopem cały dzień i noc ,bo jesteś przegrany !!!!!boisz się ludu POLSKIEGO, zwłaszcza mieszkańców twojego miasta Chrzanowa. obraziłeś publicznie, nie przeprosiłeś, jakbyśmy byli twojego pokroju . Kim jesteś? DO PRAWDZIWEGO NORMALNEGO CZŁOWIEKA wiele tobie brakuje Przemysławie Pasieko !

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217