Bez kategorii
Like

Tusk i PO, kroczą drogą kłamstwa, do celi.

25/08/2011
311 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Jednak premier, w spocie wyborczym, mówi: “Wiem, że jesteśmy na dobrej drodze”

0


Może i dobra jest taka droga, ale tylko na krótką metę … W dalszej perspektywie, zawsze nieuchronnie prowadzi do celi! No, może nie zawsze – jeśli mamy do czynienia z polskim bezmiarem niesprawiedliwości, tak bardzo rozgrzanym …

Wspomniany spot wyborczy, to kolejna próba, ze strony sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej, zaklinania rzeczywistości. Pokazali na nim piękną AOW (Autostradową Obwodnicę Wroclawia). Piękną, ale tylko na obrazkach. Czy te piękne widoki

www.obwodnica-wroclawia.pl/postep.html

zrekompensują kierowcom codzienne stanie w wielokilometrowych kolejkach, m.in na Moście Milenijnym a później przy zjeździe na Poznań??? Zwrócisz, Tusku, im pieniądze wyrzucone w błoto na paliwo niePOtrzebnie zużyte? To są setki milionów złotych wykradzione z naszych kieszeni, z powodu nieudolności twojej i reszty tej ekipy spod znaku spinacza.

Tego że ludzie Platformy Obywatelskiej kroczą drogą kłamstwa dowiódł również Paweł Olszewski podczas konferencji prasowej, prezentując razem z nie mniej zakłamaną Małgorzatą Kidawą – Błońską, ten nowy sPOt.

Oboje byli tak zdenerwowani i wystraszeni brakiem spodziewanej reakcji na ich propozycję "debaty", ze strony sztabu PiS-u, że odbijali się od ściany do ściany mówiąc ewidentne kłamstwa i jednocześnie opluwając PiS. Taktyka Pawła Olszewskiego, który już kolejny raz wystąpił w roli smarkacza w krótkich sPOdenkach, usiłującego z poziomu piaskownicy przy pomocy łopatki sypać w oczy piaskiem znienawidzonym pisowcom, jest aż nadto przejrzysta. Widząc, że sądy są nadal rozgrzane, usiłuje sprowokować sztab wyborczy PiS-u do podania jego do sądu w trybie wyborczym, za kłamstwa i oszczerstwa – dobrze wie, że nic jemu i jego formacji politycznej, za to nie grozi a wydźwięk medialny i tak będzie pozytywny dla PO.

Poseł Paweł Olszewski, sam wystraszony widmem klęski, łże jak bura suka, mówiąc o swoim wrogu politycznym:

"Widać, że strach przed debatami jest ogromny …, kończymy z PiS-em dyskusję na temat debat …, z PiS-em, z tą partią, która tyle razy oszukała, kłamała w tej kampanii …, PiS, ze swoją miałkością nie jest w stanie podjąć żadnej decyzji …, PiS stosuje metodę znaną z dwuletnich rządów Jarosława Kaczyńskiego – wolą przesłuchania! …, minister Hall się nie pojawi, bo nie było ustalonych warunków rozmów …"

Małgorzata Kidawa – Błońska dołożyła swoją porcję kłamstw twierdząc m.in.:

"… zgodziliśmy się na wiele warunków…"

tylko żadnego warunku nie potrafiła podać!

A może pani poseł ma pretensje, bo uważa, że mieli zgodzić się z dopiero co wygłoszonymi "opiniami" posła Platformy Obywatelskiej, Pawła Olszewskiego, takimi jak:

"PiS nie ma pomysłu … teraz próbuje dezerterować …"

"PiS jest partią kompletnie niewiarygodną …"

"Radziłbym aby szybko znaleźli kandydatów do rozmów z ministrem Rostowskim!"

To szczyt bezczelności, by taka zakłamana bolszewicka twarz Platformy Obywatelskiej ośmielała się cokolwiek RADZIĆ opozycji!

normalny.nowyekran.pl/post/17681,zaklamana-bolszewicka-twarz-pawla-olszewskiego-twarza-platformy-obywatelskiej

Mógłbym również powiedzieć, gdzie może Pani poseł sobie wsadzić takie "propozycje" swojego kolegi partyjnego w kierunku przeciwników politycznych, ale nie powiem, bo pewnie jakby tam wjechał nawet czołg pełen tego typu propozycji, to ona i tak jak zwykle, tego by nie zauważyła!

Obłudę Małgorzaty Kidawy – Błońskiej dogłębnie ujawnił kiedyś w rozmowie z nią, Robert Mazurek:

RM: "Żebym dobrze zrozumiał: jak oni to mówili, to nie byli agresywni, a jak ja powtarzam, to jestem?"
MK-B: "Dobrze pan to zrozumiał."

tinyurl.com/35vjpvq

Nic się pod tym względem nie zmieniło … a może i jest jeszcze gorzej …

Jak widać to po Platformie Obywatelskiej, obłuda u nich jest bardzo zaraźliwą chorobą.

 

Link do zdjęcia wprowadzającego:

tinyurl.com/3ej6yg8

 

Inne zapisy autora:

0

1normalnyczlowiek
1normalnyczlowiek

Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

351 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758