Bez kategorii
Like

Trzy wybuchy w Smoleńsku

30/10/2012
467 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Nikt nie wie ile tych wybuchów było. Jedni mówią o trzech, inni o jednym, a jeszcze inni mówią o plaśnięciach. W dniu dzisiejszym powiało grozą – do gry weszły ciężkie kalibry : TNT i nitrogliceryna.

0


 

Wiśniewski zaprezentował w sejmie dzieło swojego życia pod tytułem :

Przerwany orgazm

Atmosfera, w której posłom przyszło oglądać dokonania Wiśniewskiego, była wręcz hardkorowa. Otóż Wiśniewski rozpoczął opowieść o niezwykłym przedmiocie swego pożądania, Sytuacji. Miał spotkać się z nią, tylko nie wiedział, o której porze to nastąpi. Posłowie byli rozgrzani już do czerwoności, gdy okazało się, że przed momentem kulminacyjnym Wiśniewskiego, czyli zdobyciu ostatecznym swojej ukochanej Sytuacji, orgazm został przerwany przez grabarzy czy też dekarzy z firmy pogrzebowej. Tak skończyła się przygoda życia Wiśniewskiego, a jego ukochana Sytuacja pokazała mu środkowy palec albo kaburę. Nie dość, że odeszła z wielkim hukiem to jeszcze na koniec dała mu po mordzie. Mimo tak wielkiej porażki kamera Wiśniewskiego zanotowała prawdopodobnie siostrę Sytuacji, może mniej podniecającą ale będącą w kręgu naszego zainteresowania. Siostra Sytuacji dostarczyła nam być może kilka brakujących klocków czy też odłamków :

 

 

 

Całość hardkorowej galerii najlepiej oglądać po ściągnięciu na swój komputer.

http://min.us/mvfLKUf

 

Idąc śladem nieustraszonego montarzysty Sławomira Śliwińskiego, ,,Rzeczpospolita” postanowiła także złapać wybuchy za rogi i przedstawiła wybuchowe rewelacje o znalezieniu TNT i nitrogliceryny na wraku, w dzisiejszym wydaniu gazety. Niestety, szybka reakcja prokuratora Szeląga – niczym człowieka z filmu Maska – błyskawicznie zneutralizowała te niebezpieczne środki wybuchowe w zarodku. Było hardkorowo, ale alarm został odwołany na okres pół roku.

 

W związku z powyższym, że prokuratura będzie miała bardzo dużo czasu w oczekiwaniu na wyniki badań, uprzejmie proszę rodziny smoleńskie o składanie wniosków, począwszy od wniosku numer 1 :

 

polaczok.nowyekran.pl/post/76128,apel-do-rodzin-smolenskich-wniosek-numer-1

 

 

0

Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758