Bez kategorii
Like

Trybunał Stanu za atmosferę!

22/11/2012
314 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Redaktor C(z)uchnowski zapewne pluje sobie w brodę.

0


Gdyby wiedział, że po południu PO zgłosi wniosek o TS dla Ziobry i Kaczyńskiego zapewne wstrzymałby publikację tego artykułu o parę dni:

wyborcza.pl/1,75478,12900962,Podsluchy_z_czasow_PiS_umorzone_ostatecznie.html

"Obecnie wiadomo, że wszystkie śledztwa z doniesienia ABW przeciwko byłemu kierownictwu służby zostały umorzone mimo odwołań ze strony Agencji."

Kolejna więc "zbrodnia" PiS z lat 2005-2007 okazała się wydmuszką. Ile to już tych umorzonych zbrodni? Nawet nasz obecny wymiar "sprawiedliwości" gdzie często niezależnymi a jakże sędziami jest już chyba trzecie pokolenie bo dziadek był sędzią za Stalina, tata za Gierka a teraz orzeka syn jak widzi "dowody" zbrodni pisowskich to pewnie z zaciśniętymi zębami ale musi je oddalać bo są funta kłaków warte.

Za co więc osądzą Kaczyńskiego i Ziobrę?

Za atmosferę duszności jaką przeżywały na swych pluszowych krzyżach gwiazdy salonu czerskiego? Za to, że niektórzy rzekomo ze strachu wyrywali cyfrę 6 na cyferblatach budzików bo bali się pukania o 6-tej nad ranem? Za "martyrologię" białego miasteczka obozującego dzięki złamaniu prawa przez Gronkiewicz-Waltz i karmionego przez Kalisza pizzą oraz obdarowywanego różami przez Kwaśniewską ? Za męczeństwo Huberta H.?

No bo chyba za wycofanie Gombrowicza z listy lektur obowiązkowych to Ziobro i Kaczyński zarzutów nie dostaną. Bo przecież dokonał tego nawrócony faszysta i dobry endek Roman Giertych. Bo przecież od soboty dzięki Nadredaktorowi już wiadomo, że byli dobrzy i źli endecy.

Tak więc wobec seryjnych umorzeń rzekomych knowań Kaczyńskiego i Ziobry pozostaje tylko atmosfera.

I dlatego wcale się nie dziwię ani Kaczyńskiemu ani Ziobro, że mają niezły ubaw z wniosku o postawienie przezd TS.

Za to z góry współczuję jeleniom, którzy będą musieli oskarżać przed TS. Przed nimi mission impossible.  I do tego jak to się mówi z gęby cholewę będą musieli sobie robić.

O Ile w ogóle dojdzie do procesu przed TS w co szczerze wątpię.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
frank drebin

Zlosliwy jak go cos wkurzy.

393 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816