Bez kategorii
Like

Trujący nadludzie GWna spod znaku zdradzieckich, sowieckich partii KPP i PPR

22/10/2011
86 Wyświetlenia
0 Komentarze
11 minute czytania
no-cover

Jednak GWno nie przyzna się do tego, że truchło sowieckiego bolszewizmu jest w GWnie i nie tylko cuchnie – lecz wręcz potwornie śmierdzi swoją demagogiczną propagandą, propagandą korzystającą z długo opracowywanych wzorów sowieckich… 

 

Trujący nadludzie GWna spod znaku zdradzieckich, sowieckich partii KPP i PPR    
 

To co od lat robią sowiecko-komunistyczne, a więc zbrodnicze bandy w PRL — przemianowne na postkomunistyczne elity w PRL-bis — jest tylko kontynuacją wcześniejszych wysiłków ich stalinowskich przodków z komunistyczno-sowiecko-stalinowskich, zdradzieckich partii typu KPP, PPR i PZPR. A także wielu nienawidzących Polaków i polskości — najprzeróżniejszych stalinowskich inżynierów dusz wysyłanych do PRL przez komunistycznego zbrodniarza tow. Stalina.

Zsowietyzowani komuniści — po stalinowsku, za swoimi sowieckimi przyjaciółmi i jednocześnie nadzorcami — nienawidzili Polaków i twierdzili, jak np. pisał to Anatol Fejgin, że: “Trzeba zabić polską dumę, rozstrzelać patriotyzm”. Dopóki też mogli — to polskich patriotów masowo mordowali, rozstrzeliwali oraz wywozili do swojego ukochanego Związku Sowieckiego. 

Od śmierci tow. Stalina, następcy bandytów z PPR i towarzysze z PZPR — przez lata lata zabijali polską dumę i roztrzeliwali patriotyzm — już nie tak, jak to wcześniej czynili to ich towarzysze i komunistyczni bandyci w masowych morderstwach — lecz najczęściej zniekształcającymi prawdę lub wręcz zakłamanymi tekstami artykułów, czy programów radiowych i telewizyjnych. Dlatego w latach 80. XX wieku w PRL bardzo popularne wśród antykomunistycznego społeczeństwa było hasło "TV kłamie".

Postsowieckie zakłamanie w postkomunistycznych mass mediach  po 1989 roku — także uzyskało całkiem udaną nazwę i wiele tych propagandowych postkomunistycznych, antypolskich kłamstw jest określanych jako łgarstwa "michnikowszczyzny". Zresztą i dzisiaj często się mówi, że postsowieckie stacje TV w PRL-bis używają propagandy jako broni przeciwko polskiemu patriotyzmowi i Kościołowi katolickiemu. A więc robią to samo, co robiła TV w PRL — łżą i kłamią…Od jakiegoś też czasu, także i pewna głośna pani redaktor z GWna reklamuje swój antypolski blog z Czerskiej — pod miłym jej sercu zbrodniczym hasłem: "Tutaj truje michnikowszczyzna i KPP. Polecam – Ewa Milewicz."

Jak widać, ci niestrudzeni propagandziści komunizmu, stalinizmu i michnikowszczyzny z zakłamanego GWna — nie wstydzą się także publicznego propagowania tak bliskich im komunistycznych, zbrodniczych ideałów oraz haseł zdrajców Polski z KPP. KPP, a więc partii stalinowskiej i bolszewickiej, która działała przeciwko niepodległości II Rzeczypospolitej

Nie powinno to dziwić, bowiem w kierownictwie GWna są przecież potomkowie tych sowieckich komunistów z KPP i PPR, którzy zdradzali Polskę na rzecz swojej sowieckiej ojczyzny oraz tysiącami mordowali polskich patriotów. Do Polski tych zbrodniarzy wwiozły sowieckie czołgi — a "polskiego patriotyzmu" uczyli się oni na przyspieszonych kursach mordowania polskich patriotów organizowanych przez NKWD.

Były to specjalne kursy stalinowskiego NKWD dla komunistynych bandytów — członków bolszewickich organizacji NKWD oraz PPR, czyli tzw. "polskiej" partii robotniczej. Jednak ta partia organizowana w okupowanej przez Niemców Polsce m.in. przez tow. Gomułkę i tow. Bieruta — a więc członków zbrodniczego NKWD i sowieckich obywateli — nie była ani "polska", ani "robotnicza". Bowiem, do współpracy z tym sowieckim PPR ci sowieccy zbrodniarze zaprosili przede wszystkim miejscowych bandytów i morderców — często skazanych za mordy oraz zbrodnie jeszcze przez sądy w II Rzeczypospolitej.

Na tych bandyckich kursach NKWD — patriotom sowieckiego bolszewizmu z NKWD przekazywano wiedzę nie tylko o tym jak mordować polskich patriotów — lecz instruowano także, że komuniści muszą wysyłać do hitlerowskiego Gestapo listy z donosami na polskich patriotów z AK… A wysyłka takich listów do Gestapo  była równoznaczna z wyrokiem śmierci na Polakach działajacych w AK, czy innych organizacjach niepodległościowych!  

Zacytujmy jednego z takich wychowanków kursów NKWD, występującego tym razem — jako jeden z komunistyczno-bolszewickich patriotów Związku Sowieckiego… "Dla nas, partyjniaków, ZSRR jest naszą Ojczyzną" 

Był to jeden z organizatorów stalinowskiego PPR, a jednocześnie agent sowieckiego NKWD, pospolity bandyta i morderca polskich patriotów oraz komunistyczno-bolszewicki generał — tow. Mieczysław Moczar (Mikołaj Diomko). Otóż tow. Moczar już w drugiej połowie lat 1940. zdradził swoim komunistycznym towarzyszom-mordercom Polaków i bandytom z PPR poniższą, wówczas mocno ukrywaną tajemnicę PPR i sowiecko-bolszewickiej kolonii zwanej Polską Ludową, mówiąc wprost: 

"Związek Radziecki jest nie tylko naszym sojusznikiem — to jest powiedzenie dla narodu. Dla nas, partyjniaków, ZSRR jest naszą Ojczyzną, a granice nasze nie jestem w stanie dziś określić, dziś są za Berlinem, a jutro będą na Gibraltarze." 

Jak widać, postkomunistycznemu sercu tow. Milewicz bardzo bliskie są hasła tych sowieckich zbrodniarzy i gorących patriotów Związku Sowieckiego, którzy wymordowali parę milionów Polaków oraz polskich patriotów.

Od początku istnienia GWna, jednym z podstawowych celów tej gazety było: wychować i ukształtować sobie nowe pokolenie lewackich, odmóżdżonych janczarów. I wychowywali, bowiem większość szefów "GW" wywodzi się z rodzin należących do Komunistycznej Partii Polski oraz sowieckich partii PPR i PZPR działających w PRL. Mówi o tym tekst zatytułowany "Społeczni inżynierowie postsowieckiego, demagogicznego bolszewizmu — ludzie GWna".

W jednym z wywiadów opublikowanych w 2009 roku Michnik powiedział: "Truchło IV RP jest wśród nas i cuchnie". Jednak Michnik nie przyzna się do tego, że truchło sowieckiego bolszewizmu jest ciągle w GWnie i nie tylko cuchnie – lecz już od początku istnienia tego GWna wręcz potwornie śmierdzi demagogiczną propagandą. Propagandą korzystającą z długo opracowywanych komunistycznych wzorów sowieckich. To postsowieckie truchło w GWnie — śmierdzi także swoją nienawiścią do zwykłego polskiego patriotyzmu — wykazywaną przy tak wielu okazjach przez GWno…

Polski patriotyzm — postsowieckim bolszewikom przeszkadzał od zawsze

Polski patriotyzm — postsowieckim bolszewikom i politrukom z GWna i okolic przeszkadzał od zawsze. Do tego stopnia, że bolszewiccy politrucy z GWna instruowali w ubiegłym roku komunistyczne i anarchistyczne bandy zwyrodnialców — przygotowywując tych młodocianych bandziorów z rozmiękczonymi przez postsowiecką propagandę "GWna", do bandyckich ataków na polskich patriotów. Pisałem o tym w notce "Komuniści, lewacy i anarchiści wytoczyli wojnę polskim patriotom"… 

Specjaliści od bolszewickiej propagandy z GWna atakują nawet i szkoły, które uczą polskiego patriotyzmu. Pisał o tym Józef Wieczorek w informacji o tym, że politrucy z GWna atakują szkołę w Krakowie za nauczanie patriotyzmu oraz nasyłają na tę szkołę różne kontole i komisje. Tekst ten jest zatytułowany "W obronie patriotycznego wychowania młodzieży — sprawa Szkoły Podstawowej nr 85 im. ks. Kazimierza Jancarza w Krakowie"


W poznańskiej Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, w której gościł jakiś czas temu sowiecki agent tow. Wojciech Jaruzelski — odbyła się spóźniona inauguracja roku akademickiego. Podczas mowy z tej okazji, rektor tej bolszewickiej szkoły w PRL-bis Karol Olejnik, podziękował wykładowcom za "bolszewicką determinację w realizacji założonych celów".
 
Warto zapytać ich także o to, czy nazistowską dyscypliną też się profesorskie grono cechuje? Przecież i bolszewizm i nazizm pochodzą z tego samego, wspólnego socjalistycznego pnia.

 

Inne zapisy autora:

Andy-aandy
Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
237 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217