BIZNES
4

Trochę lat minęło…

08/10/2019
2543 Wyświetlenia
1 Komentarze
42 seconde czytania
Trochę lat minęło…

W latach 80-tych założyłem firmę “Plus” tworzącą interfejsy do podłączania zwykłych magnetofonów do Atari, potem interfejsy turbo do magnetofonów Atari pod nazwą Turbo-Rom Plus, a także jako firma “Krysal” wydawałem programy i gry dla Atari, takie jak “Geografia Świata”, “Test językowy”, gry “Kasiarz” czy “Najemnik” (także na C64).

0


Moja opowieść  zaczyna się jednak od lat 50-tych, gdy jako dziecko byłem zachęcany przez ojca do elektroniki, co stało się moją pasją, a potem zawodem. Wywiad ze mną przeprowadził pan Krzysztof Ziembik (KAZ) z portalu miłośników Atari i starych komputerów atarionline.pl .

Miłego słuchania!

Janusz Żurek

https://

https://

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Janusz Żurek http://opty.org

Z urodzenia (1949) optymista, z wykształcenia inżynier elektryk (AGH), z zawodu elektronik, z poglądów liberalny (wolnościowy) konserwatysta.

139 publikacje
739 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar westamerica

    jesteśmy powiązani z bankami amerykańskimi i współpracujemy z biurem kredytowym Stanów Zjednoczonych, udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach przy oprocentowaniu 3% od zaledwie 1000 USD do 10 000 000 USD Wnioskodawcy mogą do nas dotrzeć za pośrednictwem [westamericabanking@gmail.com]

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816