Bez kategorii
Like

Tresowana małpka

21/01/2013
575 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Politycy prawicy nareszcie podnoszą się z kolan w resortowych mediach. Czy dzisiejsze słowa Jacka Kurskiego w Radiu ZET (cytat) „Ja nie jestem tresowaną małpką, która mówi to, co chce usłyszeć Monika Olejnik” są zwiastunem powstania styczniowego ?

0


Pisaliśmy niedawno o tym, że nie rozumiemy polityków prawicy, którzy pokornie zezwalają na publiczne seanse rozwałkowywania przez Monikę Olejnik. Wątpimy aby mieli oni skłonności sado-masochistyczne. Bezmyślne akceptowanie każdego zaproszenia do resortowych redakcji w radiu i telewizji oraz wystawianie się jak ciele na rzeź jest błędną strategią medialną:

 

monsieurb.nowyekran.pl/post/84707,poradnik-anty-olejnik 

 

Z satysfakcją zauważamy, że następuje powolne budzenie się osobistości prawicy. Już w zeszły czwartek w “Kropce nad i” Beata Kempa nie pozwoliła Olejnik na bezustanne przerywanie swoich wypowiedzi i konsekwentnie dokańczała ciąg swoich myśli:

 

www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/kempa-prezydent-powinien-wiedziec-komu-wrecza-sedziowskie-nominacje,300810.html 

 

Dzisiaj rano w studiu Radia ZET wstał z kolan także Jacek Kurski, (cytat):"Ja nie jestem tresowaną małpką, która mówi to, co chce usłyszeć Monika Olejnik".

 

Oczywiście, pomimo tego, nie obyło się bez tradycyjnego ślinotoku Olejnik na temat Kaczyńskiego, Ziobry i Radia Maryja. Niemniej, Jacek Kurski ripostował bardzo dobrze (cytat): "Pani redaktor, ale po co mi pani zawsze robi taką wiwisekcję na temat Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry..”:

 

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13267664,Kurski_do_Olejnik__Ja_nie_jestem_tresowana_malpka_.html#BoxSlotII3img

 

Kiedy wstaje się z kolan to od razu lepiej i łatwiej rozmawia się na przesłuchaniach. Szkoda, że prawica nie zauważyła tego wcześniej.

 

Jak zachować olimpijski spokój w dyskusjach z agresywną rozwiedką 

 

0

Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758