POLSKA
Like

Trendy na wiosnę w sukienkach

24/06/2013
355 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Zabawa modą może być kapitalną frajdą dla każdego. Zestawianie stylów, barw, czy fasonów nie wymaga wielkich kompetencji. Wystarczy ciut chęci i kropla fantazji. Kontrastowanie kolorów, lub też deseni w tym sezonie to największy hit. Nie należy się już bać modowej wpadki, gdy włożymy spódnicę w grochy do bluzki w paski. Tego typu zestawienie wbrew pozorom może wyglądać bardzo ciekawie. Warto jednakże mieć na uwadze nasz typ urody i figurę, by właśnie pod takim kątem dobierać garderobę. Do odważnych świat należy, wobec tego do dzieła.  Mówi się potocznie, że nie należy łączyć różu z turkusem. Obecne trendy jednak zadają temu kłam. Teraz możesz łączyć w zasadzie dowolne barwy, czy odcienie. Im większy kontrast, tym lepszy efekt. Fora modowe, czy sklepy internetowe […]

0


Zabawa modą może być kapitalną frajdą dla każdego. Zestawianie stylów, barw, czy fasonów nie wymaga wielkich kompetencji. Wystarczy ciut chęci i kropla fantazji.

sukienki wieczorowe

Kontrastowanie kolorów, lub też deseni w tym sezonie to największy hit. Nie należy się już bać modowej wpadki, gdy włożymy spódnicę w grochy do bluzki w paski. Tego typu zestawienie wbrew pozorom może wyglądać bardzo ciekawie. Warto jednakże mieć na uwadze nasz typ urody i figurę, by właśnie pod takim kątem dobierać garderobę. Do odważnych świat należy, wobec tego do dzieła. 

Mówi się potocznie, że nie należy łączyć różu z turkusem. Obecne trendy jednak zadają temu kłam. Teraz możesz łączyć w zasadzie dowolne barwy, czy odcienie. Im większy kontrast, tym lepszy efekt. Fora modowe, czy sklepy internetowe z odzieżą aż kipią od kolorów. pozostaje tylko wybrać idealny dla siebie zestaw i rzucić się w wir mody. Odważne połączenia sprawią, że nabierzemy energii i poprawi się nam nastrój.

Krata, paski, ciapki- przeróżne wzory i desenie dziś możesz bezkarnie łączyć bez obawy o to, że zostaniesz okrzyknięta bezguściem. Najnowsze trendy wyraźnie pokazują, że w modzie liczy się odwaga, nowatorstwo i fantazja. U nas w sklepie odnajdziesz zarówno klasyczne propozycje, przeznaczone dla tradycjonalistek, jak również zwariowane wzory i fasony dla osób, które kochają zabawę modą.


Trochę fantazji przy doborze stylizacji i nasz nastrój momentalnie pójdzie w górę. Bądź odważna na wiosnę i postaw na feerię barw oraz wzorów!

Inne zapisy autora:

  0

  Avatar
  c7yl5l

  1 publikacje
  0 komentarze
   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   
  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  334816