HYDE PARK
Like

Tragedii takich jak “Smoleńsk” będzie więcej – działa prawo karmy.

10/07/2013
508 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Tragedii takich jak “Smoleńsk” będzie więcej – działa prawo karmy.

Na początek lektura: http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/04/21/czy-11-wrzesnia-usprawiedliwil-wojne-w-afganistanie/ Tak więc chcę powiedzieć: Nie, nie będziemy wiecznie atakować innych krajów. Nigdy w historii wprowadzania demokracji nie skończyło się to inaczej niż podbiciem kraju lub jego uzależnieniem. I nie jest tak, że jak Polska podbija Ukrainę to dobrze, ale jak Ukraina morduje to źle. Obie rzeczy są złe. Polska prowadzi nielegalne wojny. Pobyt polskich wojsk jest w świetle prawa ONZ nielegalny a wszyscy premierzy od 2001 r. złamali konstytucję jako, że prawo międzynarodowe ratyfikowane przez Polskę jest naszym prawem. Ten kto zna historię wie, że obecna medialna propaganda na ten temat niczym się nie różni od stalinowskiej czy nazistowskiej. Ale najlepsza propaganda nie jest w stanie zmienić faktów: te wojny są nielegalne, a Polska jest państwem […]

0


Na początek lektura: http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/04/21/czy-11-wrzesnia-usprawiedliwil-wojne-w-afganistanie/

Tak więc chcę powiedzieć: Nie, nie będziemy wiecznie atakować innych krajów. Nigdy w historii wprowadzania demokracji nie skończyło się to inaczej niż podbiciem kraju lub jego uzależnieniem. I nie jest tak, że jak Polska podbija Ukrainę to dobrze, ale jak Ukraina morduje to źle. Obie rzeczy są złe.

Polska prowadzi nielegalne wojny. Pobyt polskich wojsk jest w świetle prawa ONZ nielegalny a wszyscy premierzy od 2001 r. złamali konstytucję jako, że prawo międzynarodowe ratyfikowane przez Polskę jest naszym prawem.

Ten kto zna historię wie, że obecna medialna propaganda na ten temat niczym się nie różni od stalinowskiej czy nazistowskiej. Ale najlepsza propaganda nie jest w stanie zmienić faktów: te wojny są nielegalne, a Polska jest państwem quasi-faszystowskim. Dlatego “wypadków” takich jak 2010 r. będzie więcej, bo nie rządzą nami patrioci tylko cały czas trwa walka o władzę.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
JohnGaltSpeakin

28 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816