Bez kategorii
Like

Towarzystwo medialnych bydlaków

15/05/2012
175 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Imienia towarzysza Blumsztajna. I peerelowskich przydatków.

0


 

Ile trzeba mieć w sobie zdziczenia by apelować przeciwko temu co przez lata całe było było ideą blumsztajnowej swołoczy?

 

Sorry – trudno mi ze spokojem przyjąć „apel” spadkobierców totalitarnych mediów. Te gnomy, które były (i są)  zdolne do każdej podłości, w imię politycznej poprawności, dziś dokonują kolejnej, bandyckiej manipulacji.

Lata całe promowały politycznych bydlaków. „Ludźmi honoru” nazywali peerelowskich morderców, peerelowski kapuś znalazł wśród nich swoje miejsce. Kazali „odpieprzyć się od generała”, którego miejsce jest na szafocie a nie w pałacu prezydenckim.

 

Zdziczenie zbudowały takie jednostki jak Michnik, Blumsztajm i Żakowski. I budują je nadal.

„Zarówno Ewa Stankiewicz jak Stefan Niesiołowski mieli w ostatnich latach istotny udział w napędzaniu tego procesu.”

Co za bydlak wymyślił taki tekst? Nie pamiętacie waszych publikacji? Nie pamiętacie kłamstw, którymi karmiliście opinię publiczną?

„Z tego powodu nie stajemy po żadnej ze stron zajścia” Nie stajecie, bydlaki, bo już stoicie. I staliście już dawno. Wasz „brak stania”, który jest jaśniejszy niż Słońce, świadczy tylko i wyłącznie o tym, że chronicie peowskiego bydlaka.

 

Nie ośmieliliście się napisać wprost o agresji Niesiołowskiego. Wzmiankujecie – Uważamy jednak, że zarówno polityczne środowisko Ewy Stankiewicz, jak partyjni koledzy Stefana Niesiołowskiego powinni się poważnie zastanowić nad możliwymi skutkami dalszego eskalowania różnych form przemocy symbolicznej i agresji werbalnej w sferze publicznej.”  Wy „Towarzysze” jesteście partyjnymi kolegami Stefana Niesiołowskiego.

 

Ewa Stankiewicz istnieje w świadomości publicznej od 2 lat. Wy, „Towarzysze”, istniejecie 10 razy dłużej. Tolerowaliście psychola, którego historia w III RP to 10 razy dłużej niż historia Ewy Stankiewicz. Hołubiliście go.  Usprawiedliwialiście go, i usprawiedliwiacie nadal, „kombatanctwem”. Cytowaliście go, zapraszaliście do programów. Jesteście „Towarzysze”, jego ojcami i matkami. Jesteście rodzicami tego przeciwko czemu dziś protestujecie. Jesteście ojcami i matkami mordercy z Łódzi.

 

Co ja gadam??!! Jaki to protest??!! To jakiś śmierdziel, wymyślony by chronić psychola i oskarżyć Ewę Stankiewicz. To śmieć, który przez lata całe zatruwał, judził, jątrzył, napuszczał, dzielił, opluwał, pogardzał. Dziś zobaczył co wyhodował. I sraczki dostał.  

Inne zapisy autora:

0

Wojciech Oniszek
Wojciech Oniszek

Zasadniczo pobieżnie.

204 publikacje
40 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816