NEWS
Like

Totalna inwigilacja – NWO

09/06/2013
622 Wyświetlenia
7 Komentarze
4 minut czytania
Totalna inwigilacja – NWO

Ostatnia afera 'szpiegowska’ w USA udowadnia ze zgodnie z NWO wszyscy oprócz władzy są kontrolowani. To władza szpieguje nas na każdym kroku i sami jej w tym pomagamy. Kraj wzorowej wolności jest miejscem gdzie tylko władzy wolno wszystko.

0


 

Po 9/11 nie było najmniejszego oporu przed wprowadzeniem ” Patriot Act” czyli prawa odbierającego wszelkie słynne wolności konstytucyjne. Od tamtego czasu są one jedynie iluzoryczne. KGB i Sb razem nawet do pięt nie dorastają służbom specjalnym śledzącym  jankesów. Ostatnio tłumaczono wszystkim że i owszem podsluchuje się rozmowy telefoniczne nie słuchając treści rozmów i nie notując rozmówców. No to PO CO ?

Ameryka to państwo praworządne więc uchwalono wszelkie niezbędne ustawy sankcjonujące bezprawie. Powołano nawet do tego specjalny Sąd, będący , jak polskie, do dyspozycji administracji.

Inwigiluje się  ludzi pod pozorem i przy użyciu instrumentów i urządzeń ułatwiających codzienne życie. Pozbawiono ludzi prywatności i to w sposób i w miejscach gdzie ludzie sobie z tego nie zdają sprawy.

W Polsce jest tak samo, choć może jeszcze, z braku środków, nie na taką skalę Władza śledzi przy naszej pomocy każdy nasz ruch, wszelkie nasze obyczaje.

To tylko najpowszechniejsze  metody inwigilacji:

— dostęp nie tylko do bilingów ale możliwość podsłuchiwania każdej rozmowy telefonicznej , jej nagrywania , możliwość śledzenia i kopiowania komunikacji elektronicznej internetowej i bezprzewodowej. Kontrolowane  jest wszystko : finanse ( konta bankowe, podróże, czytelnictwo ( biblioteki) , telefon. kartoteki zdrowotne, kościoły wszystkich wyznań. Większość działań pod pozorem zwalczania „…………”. (nawet tego nie piszę).

—Facebook, założony w 2004 r.,  skłonił użytkowników do prowadzenia własnej „teczki”, ujawniania osobistych szczegółów na forum publicznym. Łącznie z dokumentacją fotograficzną, ujawniając prywatne kontakty.  Władze maja dostęp do serwerów Facebooka i znajdujących się tam kopi audio, video, maili i innych dokumentów.    Jak myślicie po co było spotkanie Boniego z Zuckermanem?

—”Smartphony”  mają wbudowany GPS  umożliwiający elektroniczne śledzenie właściciela. to dlatego rozdają je praktycznie ” za darmo” .  Tej prawdziwej ceny jeszcze nie znasz.

— Czipy RFID , skonstruowane do obserwacji bydła więc nadają się także i dla nas. Są w kartach hotelowych, biletach miesięcznych metra, kartach kredytowych i wielu innych przedmiotach. Mogą być odczytywane przez internet bez wiedzy i pozwolenia ich posiadacza.

— Karty (kupony) z nagrodami dla klientów, karty klubowe oferujące oszczędności i zniżki. Pozwalają śledzić nawyki. W roku 2000 było ich około 973 miliony. Teraz już tylko w USA 2,7 miliardów.

— Bankomaty, praktycznie wszystkie wyposażone w kamery. Pełna identyfikacja. Ile tysięcy ?

— Automatyczne czytniki numerów rejestracyjnych samochodów służą w fotoradarach nie tylko do wystawiania mandatów. Pozwalają śledzić  ruchy kierowców.  Pamiętajmy że komputery pokładowe samochodów także rejestrują wiele informacji. Planowane jest wbudowywanie w każdym aucie urządzeń pozwalających wyłaczenie i blokadę silnika. A samochodowy GPS ?

W wielkim skrócie:

1) podsłuchy telefonu, 2)  komórkowy GPS  3) samochodowy  GPS , 4) aktywność on-line , 5) kamery na każdym kroku , 6) urządzenia do rozpoznawania twarzy , 7) czytniki rejestracji aut , 8) drony i wysoka technologia szpiegowska . Pewnie coś i tak opuściłem.

Władza wie do kogo dzwonisz i kto do ciebie, gdzie chodzisz, co kupujesz, co jadasz, kto jeździ z tobą w twoim samochodzie, ile osób jest w twoim mieszkaniu w danym momencie.

Przy tym władza ma tyle (bez)czelności aby łgać w żywe oczy że z informacji jakie zbiera nie korzysta.

Śmieliśmy się z Ruskich i ich KGB . Teraz oni się śmieją z nas.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

  1. Pingback: Totalna inwigilacja – NWO | Mówimy: Oszustom Stop!

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758