NEWS
Like

Tortem w sędziego – Sąd Okręgowy w Warszawie

05/06/2013
2463 Wyświetlenia
15 Komentarze
1 minut czytania
Tortem w sędziego – Sąd Okręgowy w Warszawie

„doszło do przestępstwa ataku na funkcjonariusza publicznego wykonującego swe obowiązki – To może być zachęta dla świata przestępczego”

0


Anna Wielgolewska

Sędzia Anna Wielgolewska wydała postanowienie, że przesłuchanie biegłych psychiatrów wnioskujących o to, że ze względu na stan zdrowia komunistycznego generała Czesława Kiszczaka, jego osądzenie jest niedopuszczalne, odbędzie się przy drzwiach zamkniętych. Obecna w sali jako publiczność grupa przybyła z Adamem Słomką zaprotestowała, głośno wyrażając niepochlebne dla sądu opinie.

Wtedy sędzia ogłosiła przerwę w posiedzeniu. Gdy wychodziła z sali, jeden z mężczyzn zaatakował ją tortem z bitą śmietaną.

Sędzia dostała tortem w głowę;

132

Zarządzono przerwę w posiedzeniu.

Zdaniem sędziów „doszło do przestępstwa ataku na funkcjonariusza publicznego wykonującego swe obowiązki – To może być zachęta dla świata przestępczego”

123

zdjęcia za – wp

Inne zapisy autora:

0

Andrzej Slonawski
Andrzej Slonawski

Moje działania dziennikarskie poświęcone są ludzkim sprawom w myśl zasady - "razem z Wami, wspólnie dla Was", oparte na dewizie - "jeśli uważasz, że zrobiłeś już wszystko, znaczy to - że masz wiele spraw do załatwienia". Mam tez wspaniałą Rodzinę, oraz sprawdzonych przyjaciół

190 publikacje
123 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758