Bez kategorii
Like

Tomuś Lis dostał mandat.

11/01/2013
373 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Czołowy? Hmmm nie czołowy pierwszy spośród propagandzistów rządu Tuska Donalda.

0


Facet, który śmiało w propagandzie przebija nawet Pawła Grasia ksywa "Cieć". Facet zwany osobistym pluszakiem Tuska. Samozwańcze sumienie polskich mediów co to zwany jest Kieszonkowym Katonem wzywa do walki z fotoradarmi! Z tymi fotoradarmi co to wg ministru Nowaku i Cichocku mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach a nie żadne tam wyciśnięcie z ludzi podatku fotoradarowego.

tomaszlis.natemat.pl/46407,wzywam-do-narodowej-akcji-walki-z-fotoradarami

Jako cyniczne bydlę co to nie ma złudzeń co do natury ludzkiej twierdzę, iż nagłe wzburzenie Tomusia działaniami rządu które zawsze, bezwarunkowo popierał musi mieć zwyczajne i przyziemne przyczyny. Tomuś lub Tomusiowa Żona osobista zarobili mandat pstryknięty przez fotoradar a do tego punkty karne i istnieje możliwość, że po zarobieniu kolejnego mandatu i punków niedługo na dłużej będą musieli się pożegnać ze swymi wypasionymi furami. A zatrudnienie kierowcy lub jeżdżenie taksówkami przecież kosztuje!

I tak oto widzimy kolejny przykład na to że powiedzenie "punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia" jest jak najbardziej trafne. Jak Tomusiowi dopiekł z lekka rząd miłości to Tomuś nagle na oczy przejrzał i nawet wzywa do buntu wobec niektórych poczynań tego rządu.

Teraz może jakaś mała kontrola przeprowadzona w firmie Tomusia przez pełnych miłości urzędników skarbowych i może Tomuś zacznie wzywać do niepłacenia podatków?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
frank drebin

Zlosliwy jak go cos wkurzy.

393 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758