HYDE PARK
Like

Tomaszu Parol – PULL UP!

07/07/2013
656 Wyświetlenia
8 Komentarze
2 minut czytania
Tomaszu Parol – PULL UP!

TERRAIN AHEAD!
W życiu nie pomyślałbym, że wspomnę ciepło komucha Władysława Gomułkę. Rodzina moja wypędzona z Wilna, mordowana przez Żydów z czerwoną gwiazdą i Niemców ze swastyką. Ja sam świadek Grudnia 70, uczestnik Sierpnia 80, żałobnik po kuzynie zamordowanym przez Jaruzelskiego w 1982 roku, jestem zdeklarowanym wrogiem komunizmu. Jednakże Pan Redaktor Tomasz Parol uznający Kaczyńskiego za tzw. mniejsze zło i zaliczający PIS do “patriotycznej prawicy”… zmusza mnie do wykazania wyższości Władysława Gomułki nad obacwaj Kaczyńskimi (bo resztę szajek partyjnych zgodnie uznajemy za sk..ieli).

0


1. Gomułka był Polakiem i za to siedział kilka lat w więzieniu zamknięty przez Żydów rządzących Polską do 1956 roku.
1″. Kaczyńscy może są Polakami, ale nie siedzieli nawet 5 minut, bo byli pod opieką esbecji Kiszczaka (musimy przyznać, że do Magdalenki Kiszczak zapraszał tylko zaufanych towarzyszy lub pewnych agentów).
– punkt dla Gomułki
2. Zarówno Gomułka jak i Kaczyńscy popierali mordowanie dzieci.
– remis
3. Gomułka zdecydowanie bronił granic Polski i słusznie wskazywał Niemców z Izraelem jako naszych największych wrogów. W tym celu utrzymywał potężną armię zdolną bronić Polski, a Niemcy i Żydkowie siedzieli jak trusie.
3″. Kaczyńscy całą swoją karierę (od przydupasów Bolka Wałęsy, przez złodziejskie PC, do PIS-u) pracowali nad osłabieniem Polski i likwidacją polskiej armii, co udało się osiągnąć, a priorytetem był i jest dla nich interes Izraela i Brukseli.
– punkt dla Gomułki
4. Podatki i biurokracja rozumiana jako armia pasożytów urzędników, za czasów Gomułki były kilka razy mniejsze niż dzisiaj (a nie było komputerów…).
4″. Kaczyńscy zgodnie z układem magdalenkowym zawsze głosują za ograbianiem Polaków i sami doją Rzeczpospolitą ile mogą.
– punkt dla Gomułki
5. Za Gomułki Polska nie była zadłużona, o dziwo miała rezerwy złota i dewiz.
5″. Kaczyńscy doprowadzili Polskę do bankructwa, zadłużając naszych prawnuków i praprawnuków (nawet będąc w tzw. opozycji zawsze głosowali za grabieżą Polaków, o haniebnym poparciu OFE nie wspomnę).
– punkt dla Gomułki
Wystarczy chyba argumentów, aby uznać Gomułkę za prawdziwego Polaka, patriotę, prawicowca (w stosunku do PIS-u Kaczyńskich rzecz jasna). O zgrozo, do czego to doszło, co ja piszę! Panie Tomaszu szukajmy NOWEJ siły w Narodzie, bo z PIS-em katastrofa pewna. Nawet Ruch Narodowy docenił szkołę Gomułki, czyniąc swoim guru starego aparatczyka z SD niejakiego Bendera… ha, ha, ha!

Inne zapisy autora:

0

Rusticulus
Rusticulus

10 publikacje
227 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816