Bez kategorii
Like

TO JEST POLSKA ! Tytoń nie wstydzi się KRZYŻA

09/06/2012
483 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Przemysław Tytoń dał w piątkowe popołudnie nie tylko popis niesamowitych umiejętności bramkarskich i potwierdził opinię mistrza w bronieniu rzutów karnych. Polski bohater meczu z Grekami pokazał jaka jest prawdziwa Polska.

0


Nie wstydził się uklęknąć w bramce, przeżegnać i pomodlić, a po zakończonym meczu, w tym samym miejscu, w którym prosił modlitwą o pomoc, jeszcze raz uklęknąć i podziękować właśnie znakiem krzyża i modlitwą. Nieliczne media ten wątek podchwyciły.

Godzinami szukałem zdjęć w sieci dokumentujących wzruszające zachowanie naszego bramkarza. Podobnie przed meczem nasz napastnik Robert Lewandowski, strzelec jedynej bramki w meczu z Grecją, przyłączył się do akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Bo TO JEST POLSKA! Polska ma w swój charakter i kulturę wpisane CHRZEŚCIJAŃSTWO tak mocno i głęboko, że każda próba oderwania nas od naszej wiary do bezpośredni zamach na to wszystko, co dla polskiej duszy jest najważniejsze.

I może nasza drużyna mogła grać lepiej w pierwszym meczu EURO 2012, może nie będzie nam dane wkładać na skronie piłkarzy mistrzowskich laurów, jednak już teraz możemy być dumni z naszych piłkarzy. To jest nasza, polska reprezentacja – w pełnym tego słowa znaczeniu. I nie zepsuje tego żaden nawet najbardziej nieudolny trener, ani polityk próbujący Polakom zohydzić Krzyż.

 

autonomiczny.blogspot.com/2012/06/nie-wstydzi-sie-ukleknac-w-bramce.htm

0

doroboty

a lyzka na to, niemozliwe

72 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758