Bez kategorii
Like

To je opublikujcie! Śmiało!

28/01/2011
245 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Do katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem mogła doprowadzić tajna instrukcja, zgodnie z którą samolot może odejść na lotnisko zapasowe tylko za zgodą „głównego pasażera” – informuje „Komsomolskaja Prawda”. O czym nie omieszkał poinformować serwis informacyjny Onet.pl . „W specjalnym pułku lotniczym, obsługującym VIP–ów, na krótko przed katastrofą pojawiła się służbowa, tajna instrukcja, zgodnie z którą samolot może odejść na lotnisko zapasowe tylko za zgodą głównego pasażera” – przekazuje moskiewska gazeta. Według niej „jest zrozumiałe, skąd się wziął dokument – stało się to po tym, jak dowódca statku powietrznego odmówił wykonania rozkazu prezydenta Polski posadzenia samolotu w Tbilisi w czasie wojny gruzińsko-południowoosetyjskiej”. (…) „Dowodów bezpośredniego udziału głównego pasażera w sadzaniu samolotu jest wystarczająco” – podkreśla gazeta.   Gdy przeczytałem te doniosłe doniesienia […]

0


Do katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem mogła doprowadzić tajna instrukcja, zgodnie z którą samolot może odejść na lotnisko zapasowe tylko za zgodą „głównego pasażera” – informuje „Komsomolskaja Prawda”.
O czym nie omieszkał poinformować serwis informacyjny Onet.pl .
W specjalnym pułku lotniczym, obsługującym VIP–ów, na krótko przed katastrofą pojawiła się służbowa, tajna instrukcja, zgodnie z którą samolot może odejść na lotnisko zapasowe tylko za zgodą głównego pasażera” – przekazuje moskiewska gazeta.
Według niej „jest zrozumiałe, skąd się wziął dokument – stało się to po tym, jak dowódca statku powietrznego odmówił wykonania rozkazu prezydenta Polski posadzenia samolotu w Tbilisi w czasie wojny gruzińsko-południowoosetyjskiej”.
(…)
Dowodów bezpośredniego udziału głównego pasażera w sadzaniu samolotu jest wystarczająco” – podkreśla gazeta.
 
Gdy przeczytałem te doniosłe doniesienia w głowie zrodziło mi się jedno zasadnicze pytanie:
To dlaczego tych dowodów, kurwy – Wy i MAK – nie opublikowaliście do tej pory? Czego się boicie? Polski, takiego niewielkiego kraju?
 

 

0

Koteusz

Koteusz

58 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758