NEWS
Like

Thun, Sikorski, Kopacz, Spurek, Biedroń…wystąpili przeciwko Polsce

27/11/2020
447 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Bez zaskoczenia, a jednak ciągle zdumiewa, że politycy z Polski głosują za przyjęciem rezolucji oczerniających Polskę

0


“Bez zaskoczenia, a jednak ciągle zdumiewa, że politycy z Polski głosują za przyjęciem rezolucji oczerniających Polskę. Nie inaczej było dzisiaj. Europosłowie PO, SLD i Wiosny opowiedzieli się za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie aborcji w Polsce. Europosłowie PiS byli przeciw. Europarlamentarzyści PSL nie wzięli udziału w głosowaniu.Rezolucję poparli europosłowie PO: Magdalena Adamowicz, Bartosz Arłukowicz, Jerzy Buzek, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Danuta Huebner, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Radosław Sikorski, Róża Thun.

Europosłowie z SLD i Wiosny zagłosowali za rezolucją. Poparli ją: Marek Balt, Marek Belka, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut, Bogusław Liberadzki, Leszek Miller. Rezolucję poparła też Sylwia Spurek z Zielonych.”. Podaje prasa w tym Niezależna.pl

Boże ! Jak te lewactwo nienawidzi Polski i Polaków ! Jak te szumowiny dojdą do władzy, to sprzedadzą Polskę najgorszej łajzie byleby tylko do kieszeni im skapnęło…Podejrzewam, że niektórzy zrobili by to nawet za darmo, bo tak nienawidzą naszego kraju.

Dlaczego Europa w ogóle dyskutuje nad wewnętrznymi sprawami Polski a dyskutuje dlatego, że partie pederastów i komunistów cały czas donoszą na nasz Kraj, inni tutaj piszą że są to zdrajcy Polski, moim zdaniem żeby być zdrajcą Polski trzeba być i czuć się Polakiem a te bezduszne krowy i bez jajowi “faceci” to są obywatele Polski marzący o tym żeby zostać obywatelami Niemiec w Polsce, niestety tak nigdy nie będzie bo Polaków jest więcej niż was zdrajców.

Nie sądzę, żeby istniał jakikolwiek kraj poza Polską z taką ilością zdrajców i sprzedawczyków szkodzących swojemu krajowi i z tego jeszcze dumnych, bo żaden inny kraj na świecie by sobie na to nie pozwolił. Lita tych ZDRAJCÓW widnieje powyżej.

Tak się zastanawiam czy  nie trzeba mieć psychikę mordercy, żeby uważać że ciąża zagraża życiu kobiety. A niby w jaki inny sposób jak nie przez ciążę i poród przychodzą dzieci na świat? I tak było od zawsze. Niemcy chcą rękami folksdojczów mordować nienarodzone polskie dzieci niczym Żydowki doktor Mengele w obozie koncentracyjnym. A czy się te folksdojczki nienawidzące Polaków różnią od hitlerówek. Taka sama mentalność ostatnich kanalii.

Krótko mówiąc jeżeli ktoś z nich był chrześcijaninem to właśnie się wypisał! Żaden kapłan nie ma prawa dać im rozgrzeszenia ani żadnych sakramentów. Wynika to ze słów Jezusa MT 18:6 „Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.„.

Ursuli von der Leyen należy podarować książkę „Położna z Auschwitz”. Obawiam się, że wydano ją tylko w polskiej wersji językowej. Byłaby dumna, że jest kontynuatorką niemieckich tradycji. Natomiast przykład Stanisławy Leszczyńskiej powinien być natchnieniem dla POLSKICH parlamentarzystów.

Kiedy , pytam się zatem publicznie, ci zdrajcy Polski odpowiedzą karnie “Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.'” – Art. 129. KK.

Inne zapisy autora:

0

Tezeusz
Tezeusz

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

117 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816