POLSKA
Like

Tej siły nie powstrzymacie!

25/06/2014
1739 Wyświetlenia
29 Komentarze
3 minut czytania
Tej siły nie powstrzymacie!

KNP jest na fali wznoszącej. W eurowyborach dostali 7%, a teraz w sondażach mają 10%. Widać to powyżej.
Afera podsłuchowa ewidentnie wzmacnia KNP. No bo wyborcy PO zaczynają wiedzieć to, co od dawna wiedzą inni wyborcy, a co Janusz Korwin-Mikke często powtarza, że rządzi nami banda złodziei i skorumpowana mafia, czyli PO. Podsłuchy to dobitnie udowadniają.

0


10_Proc_KNP
Wiemy już więc na kogo nie głosować. No ale wyborcy PO nie zagłosują w zamian na PiS, bo głosowali na PO tylko ze strachu przed PiS-em. Obawy te wytworzyła w nich medialna propaganda i wepchnęła im to głęboko w podświadomość. Więc PiS odpada.
Wyborcy PO to są głównie wyborcy, którzy popierają ideologię konserwatywno-liberalną, to są wolnorynkowcy, których udało się oszukać, że PO to partia liberalna. To są zazwyczaj ludzie, którzy polityką się nie interesują i łatwo ulegają sloganom i manipulacji. Jeśli odpada dla nich PO i PiS, to na kogo zagłosują tacy wolnościowcy? Na SLD, PSL, Twój Ruch, partie jawnie socjaldemokratyczne? Niemożliwe.
A więc KNP przejmie elektorat PO. To oczywiste i pewne. Już KNP ma 10%, a PO spadło do 24%. I to się jeszcze pogłębi. Wzrostu poparcia dla KNP nie powstrzymają już sprzedajne media głównego nurtu, bo się w kampanii wyborczej do europarlamentu wystrzelały z wszystkich swoich technik manipulacji służących temu by przykryć wolnorynkowy program KNP atakami na Janusza Korwin-Mikke. Te manipulacje nie zadziałały i już nie zadziałają.
Wiele osób rozważa taką sytuację, że zwycięski PiS samodzielnie nie zdoła rządzić i jedynym koalicjantem, jakiego będzie w stanie pozyskać, to będzie KNP. PSL będzie mieć za mało posłów, a PO, SLD i TR w sposób oczywisty odpadają, bo są maksymalnie skonfliktowane z PiS-em. Janusz Korwin-Mikke już dziś wyraźnie ogłasza, że taką koalicję z PiS zaakceptuje. Zgodzi się na to by oddać PiS-owi wszystkie resorty siłowe, pewnie też ministerstwo spraw zagranicznych. Moim zdaniem też powinien się zgodzić na oddanie ministerstwa edukacji i zdrowia. Myślę, że wystarczy to, gdy KNP dostanie ministerstwo finansów.
Według mnie to będzie świetny scenariusz dla Polski! Jest duża szansa, że po wyborach, od nowego roku – pewnie od 2016 – uda się zlikwidować w Polsce podatek dochodowy. Obliczenia wskazują, że jest to możliwe bez konieczności jakichś drastycznych cięć w wydatkach państwa. Oczywiście takie cięcia będą konieczne, ale one głównie dotkną urzędników.
Polska rozkwitnie! To pozwoli zrobić dalsze reformy. PiS będzie rozliczać skorumpowanych polityków, a KNP doprowadzi do rozwoju gospodarczego.
A więc może się okazać, że spisek kelnerów uratuje Polskę. Powinniśmy po tym kelnerom postawić pomniki! Ale przedtem pamiętajmy, że trzeba głosować na KNP!
Grzegorz GPS Świderski

Inne zapisy autora:

0

Grzegorz
Grzegorz "GPS" Świderski http://gps65.salon24.pl/

Grzegorz P. Świderski - Sarmata, żeglarz, paleolibertarianin, katolik, informatyk, trajkarz, monarchista. Skrajnie konserwatywny arcyliberał. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

171 publikacje
112 komentarze
 

 1. Avatar Kubek

  Ponad 20 lat czekania , zewsząd słyszałem że marnuje swój głos
  …ale może w końcu się to opłaci :-]]]

  Tylko się boję czy aby ktoś z KNP nie chciał popełnić “samobójstwa” strzelając sobie trzy razy w plecy :-/

  0
 2. Avatar aa

  Nie dawałbym wiary żadnym sondażom, manipulacyjna gra mediów i służb.

  0
 3. Avatar czarna.gemba

  @Kubek: Z tym samobójstwem to niestety smutna prawda. Wydaje mi się, że rozwiązaniem byłoby utworzenie służb specjalnych z tej co inteligentniejszej części 😉 Ruchu Narodowego.

  0
 4. Avatar im

  Postawienie pomnika kelnerom to świetny pomysł! Ja się dołożę. Proponuję ogłośić konkurs na najlepszy projekt. Pomnik przynajmniej 10-cio metrowy – zainteresować zagraniczne media, niech cały świat pęka ze śmiechu z polskiego(?) rządu.

  0
 5. Avatar Antypajac

  Z dotychczasowych obserwacji wnioskuję, że w POlsce interesy partyjne z reguły nie pokrywają się z interesami państwa a zwiększenie poparcia w tym przypadku oznacza pogorszenie jakości jako że elektorat PO to debile, karierowicze i megalomani często z tytułami naukowymi nie potrafiący interpretować tego co widzą na szklanym ekranie i słyszą z głośników – o tekście pisanym już nie wspomnę – czyli kapitalny materiał do manipulacji. Nie ma się z czego cieszyć panie prezesie.

  0
 6. Avatar czarna.gemba

  @aa: Tym bardziej wskazuje to na duży wzrost dla Nowej Prawicy. Bo tej partii powinni obawiać się najbardziej. Redukcja państwa, likwidacja koryta. Inni są albo zbyt głupi, albo to tylko inna fasada dla tych samych totalno-socjalnych korzeni.

  0
  • Podobno wraz z szybkim wzrostem członków KNP służby nie mogą nastarczyć z delegowaniem tam swoich agentów i to do tego stopnia, że podobno robią nowy zaciąg.
   Wiem, to plotka, ale dla odreagowania miło poplotkować (o czym świadczy powodzenie portali plotkarskich)
   Żurek Janusz.

   0
 7. Avatar gas

  drogi autorze i oby się Twoje przypuszczenia sprawdziły i oby Korwin Mikke dotrzymał słowa !!! wtedy Polska rozkwitnie !!!

  0
 8. Avatar Jerzy Wnorowski

  Piękna agitka wyborcza. Szkoda tylko, że na twórcę polityki nierealnej i mąciciela w głowach młodych i rozgoryczonych rządami ZOŁZ (Złodzieje,Oszuści,Łąjdacy – Łobuzy,Zdrajcy) Polaków. Trzeba organizowac się i walczyc z zarazą POlszewi i lewactwem ale nigdy pod przywództwem “Muchy”-Korwina.To facet nie z mojej bajki i trąci mi sam moskiewskimi ciągotami i gospodarczym bajdurzeniem. Jego ludzie już raz pokazali jak rządzic w Kamieniu Pomorskim. Zafajdani utopiści i polityczni gracze na rozżalonym społeczeństwie.

  0
 9. Też chciałbym, aby przepowiednia autora się sprawdziła, ale już widać pierwsze zapowiedzi klęski.
  Ta oznaka nazywa się Przemysław Wipler.
  Jeszcze kilku takich przygarnie i po NP.
  Tylko twarze nie splamione POPiS-em.

  0
  • Wipler jest świetny i robi bardzo dobrą robotę dla KNP! Jeszcze kliku takich, a KNP dostanie dwa razy więcej!

   0
   • O ile dobrze pamiętam, to Wipler przeniósł się do PiS, gdy dość szybko zorientował się, że to lepsza ścieżka kariery niż w UPR. Oficjalnie szedł tam zaszczepiać “korwinowskie” poglądy gospodarcze, ale sądząc po “wynikach” nie wiele z tego wyszło. Teraz na siłę próbuje się zrehabilitować, ale czy to szczere, czy tylko własny interes? – osobiście mam pewne wątpliwości.
    Żurek Janusz

    0
    • Zwykłych ludzi mierżą takie osobniki, co to bez skrupułów zmieniają partie.
     Niejaki Kamiński jest tego najlepszym dowodem.

     0
 10. Dla mnie posłowie PiS (z wyjątkiem jednego “sprawiedliwego”), po tym jak głosowali za wypłatą odszkodowań dla ofiar holocaustu przez Polskę (sami płacą = są winni) mocno stracili i gdybym, to ja miał zawierać koalicję z PiS, to na pewno z żadnym z tych posłów koalicji bym nie zawarł (za wyjątkiem tego, który głosował przeciw). Choć przed chwilą niepochlebnie napisałem o pośle Wiplerze, to tu muszę przyznać mu honor. Jako drugi głosował przeciwko tej ustawie. Reszta Sejmu solidarnie była za i nawet nikt się nie wstrzymał!
  Żurek Janusz

  0
 11. Avatar Jacek

  Niestety same bzdury i przekłamania. Po pierwsze prywatyzacja wszystkiego to zwykłe kretyństwo. W tej chwili z firm w rękach państwa zostały praktycznie tylko strategiczne czyli KGHM-y, PGNiG-i, Orleny, spory segment energetyczny. Wszystkie przynoszą spore zyski. Pozbywać się takich kur znoszących złote jaja i stracić kontrole nad strategicznymi galęziami gospodarki to czyste kretyństwo. Poza tym przejęłyby to pewnie firmy zachodnie i zyski uleciałyby by z Polski a najlepszym na to przykladem jest jak z TPSA którą przejęła francuska firma PANSTWOWA i zyski transferuje elegancko do Francji. Co do samej koalicji z PIS to kolejny odlot. Jeśli ktoś sobie powie: Zlikwiduj Zus i podatek dochodowy to Cię poprę ale nie interesuje go jak to zrobić, nie podaje żadnych wyliczeń i nie mówi skąd natychmiast wziąć na te emerytury które gwarantuje to juz kompletne dno. Przypomina to trochę ustawę lustracyjną autorstwa Korwina Mikke. Zlecił komuś wykonanie czegoś nierealnego i nie poniósł oczywiście do dziś za to żadnych konsekwencji.

  0
  • Avatar wrg

   Słusznie, Jacku, prawisz – nie ma to jak sprawdzone w działaniu “kołchozy państwowe”, gdzie mogą różne “szwagry” i znajomi królika sprawdzić się w biznesie, a następnie, w naszym imieniu, zbierać te “złote jaja”. Bo państwo, wg niektórych tępych łbów, ma być naszą niańką – ma prowadzić biznesy i nas uszczęśliwiać. Jak za Hilarego Minca I Gomułki. Oczywiście – rządzić muszą “prawdziwi patrioci”, którzy równo wszystko podzielą, a niektórym nawet – równiej.
   A co do emerytur, to Korwin ciągle mówi, że wywiąże się ze wszystkich zobowiązań państwa już podjętych, natomiast zniesie PRZYMUS UBEZPIECZEŃ. Oczywiście, frajerom nie będzie zabraniał płacenia na ZUS, czy gdzie tam będzie kto chciał.
   Zanim coś skrytykujesz, to poczytaj trochę, pooglądaj jego wykłady na YT (szczególnie odpowiedzi na pytania, gdzie takie sprawy wyjaśnia) i się nie kompromituj.

   0
   • Avatar Jacek

    Myślę, że ludziom poniżej pewnego poziomu IQ powinno się zabronić komentowac w internecie. Przeczytaj sobie kilka razy to co napisałem a może coś z tego zrozumiesz. Jedna mała podpowiedź: ludzie na stanowiska w firmach państwowych nie muszą mieć nic wspólnego z polityką.

    0
 12. Avatar OMEN

  Taa… Sądzę, że w najbliższych wyborach do Sejmu będzie tak: PiS – 33% , PO – 19-20% , KNP – 12-15% , SLD – 11-13% , PSL- 6-7% jeśli w ogóle. Koalicja PiS i KNP jest możliwa.

  0
 13. Avatar policjant łapówkarz

  Niestety nie. Zmian trzeba RADYKALNYCH. Koniecznie głosujcie na Ruch Narodowy. Inaczej nic się nie zmieni.

  0
 14. Avatar policjant łapówkarz

  Odnośnie likwidacji podatku dochodowego. Taki ruch napędzi rozwój gospodarczy, który w krótkim czasie spowoduje relatywne wzbogacenie się społeczeństwa. A bogate społeczeństwo to silne państwo. Kto tego nie kuma jest podwładnym “Kapitana Bomby”.

  0
 15. nie ma potrzeby…. sama pierdyknie.Czasami to trwa tyle ile wojna swiatowa ale zawsze pierdyknie.

  0
 16. rownie dobrze mozemy zaglosowac powtornie na Szczesnego Potockiego. jak myslicie, czy oplaci sie to Polsce? watpie. wole juz nie oddawac swego glosu…

  0
 17. Avatar Mustafa_Mond

  Ja tam wole rurkowce i ” przezorny zawsze ubezpieczony ” .
  Szczęśliwe jest życie lekkie , łatwe i przyjemne bez ryzyka czy wyzwań !
  Wyścig szczurów to tylko cierpienie …

  0
  • Avatar nikt

   Poniekąd masz rację, ale walka o wolną ojczyznę nie jest wyścigiem szczurów. Przyznaję, ja też mam syndrom królika baksa, tzn. leżę sobie na hamaku zagryzam marcheweczkę i pierdolę oraz sram na rząd, sejm, senat i inne kurwy polityczne z wałensom włącznie.

   0
 18. i wice wersa… oni sraja na ciebie.chiba jezdes w gorszej sytuacji.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816